Gürkan Dere güven tazeledi

A.Kemal KAŞKAR -

Gürkan Dere güven tazeledi
Bu içerik 947 kez okundu.

Tüm Bel Sen Muğla Şubesi 6. Olağan Genel Kurul toplantısında Gürkan Dere yeniden Şube Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

24 Ocak 2017 tarihinde Menteşe Belediyesi Konakaltı Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılan genel kurulda Şube Yönetimine seçilen Gürkan Dere başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulunda Ömer Efe / Şube İdari Sekreteri, Necla Göktaş / Şube Mali Sekreteri, Mustafa Başar Duruş / Şube Hukuk Sekreteri, Gül Tan / Şube Kadın Sekreteri, Salih Ayas / Örgütlenme Sekreteri ve Turgay Aslan ise Şube Basın Eğitim Sekreteri olarak görev aldılar.

Tüm Bel Sen Muğla Şube Başkanı, Milas Belediyesi Zabıta Memuru Gürkan Dere, genel kurulla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, “Ülkemizin çok büyük sorunlar yaşadığı günümüz koşullarında çözümün, özgürlük alanlarının genişletildiği parlamenter demokratik sistem içinde kardeşlik, birlik duygularımızı güçlendiren barış ortamında örgütlü mücadeleden geçtiğini bir kez daha bu vesileyle dile getirmek istiyorum. Genel kurulumuzun Tüm Bel Sen’e ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz. Sendikamıza ve örgütlü mücadelemize hayırlı olsun. Bizlere destek veren, mücadelemize ortak olan başta üyelerimiz olmak üzere herkese teşekkür ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X