Mahallelerimizdeki sorunların çözümü için takip toplantısı yapıldı

Oktay ÇAYIRLI -

Mahallelerimizdeki sorunların çözümü için takip toplantısı yapıldı
Bu içerik 520 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayı içinde Muğla Valisi Amir Çiçek’in katılımıyla ilçemizde gerçekleştirilen muhtarlar toplantısının devamı olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında ikinci bir toplantı düzenlendi… Daha önce yapılan toplantıda dile getirilen sorunların çözülüp çözülmediğinin takibinin yapılması için toplandıklarını belirten Kaymakam Arslan, “Daha önce kurum yöneticilerine ilettiğiniz sorunların çözümünde hangi aşamada olduğunu tespit etmek ve varsa yeni taleplerinizi iletmeniz için toplandık” dedi…

İlçemiz mahalle muhtarlarına yönelik Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında dün saat 10’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın yanısıra, Aydem ve Türk Telekom’un il ve ilçe yöneticileri katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Kaymakamı Arslan, “Aralık ayı içerisinde sayın Valimizin katılımıyla ilçemizde bir toplantı gerçekleştirilmişti. Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin de katılımıyla yapılan bu toplantıda, mahallelerinizde yaşanan sorunları dile getirerek yetkililerden çalışma yapılmasını talep etmiştiniz. Bugün sizlerin bu taleplerinin giderilip giderilmediğini takip edeceğiz” dedi.

Toplantı sırasında varsa yeni taleplerin de alınacağını belirten Kaymakam Arslan, “Sizlerin taleplerini bizzat takip edeceğim. Amacımız, en ücra mahallemizin de devletimizin hizmetlerinden faydalanmasını sağlamak. Sizler mahallelerinizle ilgili sorunları, mahalle sakinlerinizin hizmet yönündeki beklenti ve taleplerini bizlere iletmekle mükellefsiniz” dedi.

Kaymakam Arslan’ın yaptığı konuşmanın ardından toplantı Muğla Valisi Amir Çiçek’in de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda dile getirilen sorunların çözülüp çözülmediği hakkında kurum yöneticilerinin bilgi vermelerinin yanısıra muhtarların sorunlarını dile getirmeleriyle sürdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X