Yeni Milas Marmaris’te, Milas Belediye Milas’ta

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Yeni Milas Marmaris’te, Milas Belediye Milas’ta
Bu içerik 309 kez okundu.

İlçemizi spor karşılaşmalarında temsil eden takımlardan Yeni Milasspor Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ndeki 16. haftası maçı için yarın Marmaris’e gidiyor. Voleybolda ise İkinci Ligde grup şampiyonluğu maçında ilçemiz ekibi Milas Belediyespor Pazar günü Milas Spor Salonu’nda son kez taraftarlarının önüne çıkacak. Bursa İnegölspor ile karşılaşacak olan ilçemiz takımının şampiyonluk yolunda sahadan galibiyetle ayrılması bekleniyor.

 

Süper Amatörde

Haftanın Maçları

25 Şubat Cumartesi

Saat 14.00

Muğla Üniversitesi:

Turgutreisspor:

 

26 Şubat Pazar Saat 14.00

Marmaris Gençlikspor:

Yeni Milasspor:

 

Dalaman Belediyespor:

Menteşegücüspor:

 

Ortakent Yahşispor:

Seydikemer Belediyespor:

 

BAL Ligi Karşılaşmaları

26 Şubat Pazar

Saat 14.00

Yeşilköyspor:

Yatağanspor:

 

Ödemişspor:

Karpuzlu Belediyespor:

Sarayköyspor:

UTAŞ Uşakspor:

 

Aliağaspor:

Pamukkalespor:

 

Çine Madranspor:

Çiğli Belediyespor:

 

Didim Belediyespor:

Sökespor:

 

2. Amatör Küme

Ligi Maçları

26 Şubat Pazar

Milas Dörtyol Gençlikspor:

Milas Gençlikspor:

 

Saat 14.00

Milas Erginspor:

Beçin Gençlikspor:

 

Ören Belediyespor:

M. Merkez Belediyespor:

 

Muğla Gençler Birliğispor:

Özpisispor:

 

Bitez Gençlikspor:

Gündoğanspor:

 

U 19 Ligi Maçları

25 Şubat Cumartesi

Saat 14.00

Bafa Belediyespor:

Beçin Gençlikspor:

 

B.B.Bodrumspor:

Konacıkspor:

 

U 16 Ligi

Müsabakaları

25 Şubat Cumartesi

Saat 13.00

Yeni Milasspor:

Gündoğanspor:

26 Şubat Pazar Saat 14.00

Muğlaspor:

B. B. Bodrumspor:

 

U 14 Ligi Müsabakaları

25 Şubat Cumartesi

Saat 11.00

Milasgücü:

B. B. Bodrumspor:

 

Saat 12.00

Bitez Gençlikspor:

Milas Gençlikspor:

 

2. Lig Beyaz Grup Maçı

26 Şubat Pazar Saat 13.30

Hacettepespor:

Fethiyespor:

 

Üçüncü Lig Maçları

26 Şubat Pazar Saat 13.30

Düzcespor:

B. B. Bodrumspor:

 

Muğlaspor:

12 Bingölspor:

 

İkinci Lig Voleybol

Müsabakaları

25 Şubat Cumartesi

Saat 12.00

İzmir Büyük Ege:

Alanya Belediyespor:

 

26 Şubat Pazar

Saat 14.00

Milas Belediyespor:

Bursa İnegölspor:

 

Fethiye Seydikemer

Belediyespor:

Antalya Manavgat

Bahçeşehir Koleji:

 

Denizli Acıpayamspor:

İzmir Saınt Joseph:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X