Kent Konseylerinin Temsilcileri, Başkan Tokat’ı ziyaret etti

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

Kent Konseylerinin Temsilcileri, Başkan Tokat’ı ziyaret etti
Bu içerik 481 kez okundu.

25 - 26 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Kent Konseyleri Platformu 21. Genel Kurulu için ilçemize gelen Avcılar ve Kartal (İstanbul), Odunpazarı (Eskişehir), Süleymanpaşa (Tekirdağ) ve Mersin Kent Konseylerinin Başkan ve Genel Sekreterleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük’ün eşliğinde kısa bir Milas gezisinin ardından Başkan Tokat’ı ziyaret eden Kent Konseyi temsilcileri, Başkan Tokat’a, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Kent Konseylerinin önemine değinen Kartal Kent Konseyi Başkanı Demet Songurtekin; Kent Konseylerinin amacının o kentin ortak paydaları için yöneticileri ve vatandaşı bir araya getirmek olduğunu, Milas’ta olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek; Bugünden sonra bizler Milas’ın gönüllü elçileri olacağız. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretleri için Kent Konseyleri Başkan ve Genel Sekreterlerine teşekkür eden Başkan Tokat ise; “Ben de sizleri ağırlamaktan mutluyum. Kent Konseyi benim için çok önemli, göreve geldiğimiz ilk günden beri Kent Konseyimizin yapılanması ve işlev kazanması için çalışıyoruz. Kent Konseyleri, o kent ve toplum için önemli bir yapı. Türkiye’nin her yerinden gelen Kent Konseylerimizin başkan ve genel sekreterlerini burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu tür organizasyonlar sayesinde sizlerle tanışma imkanı bulup Muğla ve Milasımızı anlatıp tanıtıyoruz. Sizler de gittiğiniz yerlerde Milas’ı anlatıp tanıtacaksınız. Ben tekrar Milas’a geldiğiniz ve nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X