2016 Gelir Gider Hesap Çizelgeleri oybirliğiyle kabul edildi

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

2016 Gelir Gider Hesap Çizelgeleri oybirliğiyle kabul edildi
Bu içerik 382 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Şubat ayı meclis toplantısında Yönetim Kurulu’nun 2016 yılına ilişkin gelir - gider hesap çizelgeleri oybirliği ile kabul edilerek yönetim kurulu aklandı.

MİTSO Meclisi, oda yönetiminin Ocak ayına ilişkin kati mizan cetvelini de yine oybirliği ile kabul etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Odanın alacaklarının yapılandırılmasında yüzde 85 oranında başarılı olunduğunu söyledi.

 

Yönetim kurulu

aklanmış oldu

MİTSO’nun Şubat ayı olağan Meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’in başkanlığında açılan oturumda, Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okunan gündeme ilişkin başka öneri olmayınca maddelerin görüşülmesine geçildi.

MİTSO Yönetim Kurulunun 2016 yılına ilişkin gelir gider hesap çizelgeleri Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okunduktan sonra söz almak isteyen olmayınca Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından oylamaya sunuldu. Yapılan oylamada, Odanın 2016 yılı gelir gider hesap çizelgeleri oybirliği ile kabul edilerek yönetim kurulu aklanmış oldu.

MİTSO’nun Ocak ayı kati mizanı da yine oybirliği ile kabul edildi.

 

Teşekkür ve davet

Meclis toplantısında, Odanın bir aylık faaliyetlerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, 2016 yılı gelir gider çizelgesini oybirliği ile aklayan ve Ocak ayı kati mizanını yine oybirliği ile kabul eden meclis üyelerine teşekkür etti.

Özer, OSB’de çalışmaların iyi gittiğini, altyapıyı yapmakta olan müteahhit firmanın gece gündüz çalışmakta olduğunu, altyapının ihale süresinden önce bitirilebileceğini ve Odanın alacaklarının yapılandırılmasında yüzde 85 oranında başarılı olduğunu dile getirerek meclis üyelerini 2 - 5 Mart tarihlerinde yapılacak Milas Güney Ege 8. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile 9 - 12 Mart tarihlerinde yapılacak Milas Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X