Muğla’nın Anadolu Liseleri yöneticileri ilçemizde buluştu

Oktay ÇAYIRLI -

Muğla’nın Anadolu Liseleri yöneticileri ilçemizde buluştu
Bu içerik 496 kez okundu.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, eğitimde yaşanan, yaşanabilecek sorunların giderilmesi, eğitimde kalitenin artırılması, başarıya taşıyan iyi örnek uygulamaların yerinde görülerek yaygınlaştırılması, ortaya çıkan sorunlara ilişkin uygulanmış ve sonuç alınmış tecrübe paylaşımlarının artırılarak ilimizdeki okul, kurumlar arasında başarı yayma çemberi oluşturarak eğitim öğretimdeki sorunların giderilmesi amacıyla hayata geçirilen “Muğla İl Millî Eğitim Müdürlüğü Lider Yöneticiler Projesi” kapsamında ilçemizde toplantı düzenlendi.

Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile Milas Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Kavaklıdere, Yatağan, Muğla, Bodrum ve Milas’taki Anadolu Liselerinin yöneticileri katıldı.

Milas Anadolu Lisesi’nde kahvaltı ile başlayıp Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde eğitim ve öğretim uygulamaları hakkında ve güncel konularda bilgi alışverişinin yapıldığı toplantı, geçtiğimiz yıl turizme kazandırılan Gökçeler Kanyonu İncirliin’e yapılan gezi ile sona erdi. Okul yöneticilerine Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal da eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X