Yeni Milasspor - Muğla Üniversitesi / İzmir Saınt Joseph - Milas Belediyespor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Yeni Milasspor - Muğla Üniversitesi / İzmir Saınt Joseph - Milas Belediyespor
Bu içerik 556 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi yapan ilçemiz takımı Yeni Milasspor 5 Mart Pazar günü Milas Stadyumu’nda Muğla Üniversitesini konuk ederken ilçemizin İkinci Voleybol Ligindeki temsilcisi Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı da deplasmanda son maçı için İzmir Saınt Joseph’e konuk olacak.

 

Moral Ziyareti

İlçemizi Muğla İkinci Amatör Küme Liginde temsil eden ve şampiyonluk mücadelesi yapan Milas Gençlikspor Futbol Takımını Pazar günü Ören’de oynayacakları Pisispor karşılaşması öncesinde Milas Stadyumu’nda yaptıkları antrenmanda ziyaret eden Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticileri takımın sporcularına baklava ikram ederek şampiyonluk yolunda başarı dileklerini ilettiler.

 

Süper Amatör Küme Maçları

5 Mart Pazar Saat 13.00

Yeni Milasspor:

Muğla Üniversitesi:

 

Saat 14.00

Menteşegücü:

Ortakent Yahşispor:

Turgutreisspor:

Dalyanspor:

 

Seydikemer Belediyespor:

Marmaris Gençlikspor:

 

BAL Ligi Maçları

5 Mart Pazar Saat 14.00

Ortaca Belediyespor:

Sarayköyspor:

 

Sökespor:

Çine Madranspor:

 

Çiğli Belediyespor:

Aliağaspor:

 

Karpuzlu Belediyespor:

Didim Belediyespor:

 

UTAŞ Uşakspor:

Ödemişspor:

 

Pamukkalespor:

Yeşilköyspor:

 

2. Amatör Küme Maçları

4 Mart Cumartesi Saat 14.00

Ören Belediyespor:

Milas Dörtyol Gençlikspor:

 

Bitez Gençlikspor:

Bodrum 1925:

 

5 Mart Pazar Saat 14.00

Milas Gençlikspor:

Pisispor:

 

Muğla Gençlerbirliği:

M. Merkez Belediyespor:

 

Saat 15.00

Beçin Gençlikspor:

Gündoğanspor:

 

Yalı Gençlikspor:

Milas Erginspor:

U 19 Ligi Maçları

4 Mart Cumartesi Saat 14.00

Konacıkspor:

Yeni Milasspor:

 

Bafa Belediye Zeytinspor:

Bodrumspor:

 

U 16 Ligi Maçları

5 Mart Pazar Saat 14.00

Yalı Gençlikspor:

Yeni Milasspor:

 

U 14 Ligi Maçları

4 Mart Cumartesi Saat 14.00

Milas Gençlikspor:

Gümüşlük Gençlikspor:

 

Bodrumspor:

Bodrum 1925:

 

2. Lig Maçı

5 Mart Pazar Saat 14.30

Fethiyespor:

Kahramanmaraşspor:

 

3. Lig Maçları

5 Mart Pazar Saat 14.30

B.B.Bodrumspor:

Dersimspor:

 

Elazizspor:

Muğlaspor:

 

Voleybol Ligi Maçları

5 Mart Pazar Saat 15.00

İzmir Saınt Joseph:

Milas Belediyespor:

 

Alanya Belediyespor:

Seydikemer Belediyespor:

 

İnegöl Belediyespor:

İzmir Büyük Egespor:

 

Antalya Manavgatspor:

Bursa Voleybol:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X