CHP İlçe Yöneticileri MİTSO’yu ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

CHP İlçe Yöneticileri MİTSO’yu ziyaret etti
Bu içerik 506 kez okundu.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, İlçe Eğitim Sekreteri Mehmet Y. Yiğit ile parti üyeleri Cüneyt İlter ve Erhan Çiftçi, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler.

CHP İlçe Başkanı Suat Özcan ve partililer, ziyaret sırasında, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği halkoylaması konusunda partilerinin görüşlerini anlattılar. Halkoylaması için hazırlanmış broşürler de bırakan CHP’liler, “Halkoylamasında halkımızın sağduyusuna inanıyoruz” dediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de CHP İlçe Yöneticilerinden, Muğla Büyükşehir Belediyesine ait havalimanı servis otobüslerinin Milas ilçe merkezine uğraması konusunda destek olmalarını isteyerek, “Biz havalimanından çıkan ve Muğla’ya giden yolcu servisi taşıtlarının Milas şehir merkezine de uğramasını istiyoruz. Servis taşıtlarının garaja kadar gitmesine de gerek yok. Atapark’a, olmazsa Lise ve İş Bankası kavşağına kadar gelmeleri yeterli. Bu sadece 10 dakika alır. Gecenin bir vaktinde gelen özellikle bayan yolcularımız için bunu istiyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X