Meral Akşener yarın Muğla’da

ÖNDER Haber -

Meral Akşener yarın Muğla’da
Bu içerik 1029 kez okundu.

Yarın saat 14.30’da, Menteşe Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde, 54. Dönem İçişleri Bakanı Meral Akşener’in konuşmacı olarak katılacağı ‘Milli iradenin önemi’ konulu konferans düzenleneceği bildirildi.

Milliyetçi Meslek Adamları Birliği Muğla İl Temsilciliği tarafından düzenlenen konferansa tüm Muğlalılar davet edildi...

Bilindiği gibi Meral Akşener, MHP Genel Başkan adayı olduğu için partiden ihraç edilmişti. Referandumda MHP Genel Merkezi’nin tavrını eleştirerek ‘Hayır’ diyeceklerini belirten muhalefetin başında olan Akşener’in Muğla’daki toplantısına görevden alınan Milas MHP’nin üyelerinin de yoğun bir şekilde katılacakları, Pazar günü konferansa gidecekler için kapalı pazar yerinden araçların kaldırılacağı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Feridun Hayati Ünüvar     2017-03-07 AKŞENER'İ TAKTİR EDİYORUM. MHP'nin külhanbey milliyetçilerine karşı yürüttüğü mücadelesi ve direnişiyle, duruşunu ispatlamış, azimli ve onurlu bir siyasetçi kimliği var. Referandum'da HAYIR oyu kullanacağını açıklaması ve HAYIR'cı bloku desteklemesi, taktire şayan. Muğla'da olmak, dinlemek isterdim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X