Bisikletli Süvarilere Yol Dayanmıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Bisikletli Süvarilere Yol Dayanmıyor
Bu içerik 477 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta sonu Milas MİDOBİS üyeleri Bisikletli Süvariler’den 7 sporcunun katıldığı 43 kilometrelik Selimiye Mahallesi parkuru güzel bir havada gerçekleştirildi…

Milas Türkan Saylan Parkı’nda buluşan Bisikletli Süvariler havanında güzel olmasını fırsat bilerek hep birlikte 43 kilometre pedal çevirerek Selimiye Mahallesi Bisiklet gezisini gerçekleştirdiler.

Selimiye Mahallesinde bir süre dinlenen 7 kişilik grup dönüş yolunda Dibekdere, Küçük Dibekdere, Kafaca, Epçe, Çınarlı, Bahçeburun, Kızılcayıkık ve Kırcağız Mahallelerini de gezerek mahalle sakinleri ile tanıştılar.

Selimiye bisiklet gezisi ile ilgili bir açıklama yapan MİDOBİS üyesi Serdar Murat Sarı “gezilerimizi mahallerimizdeki yaşayan insanlarımızı ve mahallelerimizin doğal güzelliklerini görmek tanımak ve bizleri yakından takip eden doğa ve bisiklet tutkunlarına da bu güzellikleri aktarmak amacıyla yapıyoruz” dedi.

Havaların ısınması ve güzelleşmesiyle birlikte hafta içlerinde de bisiklet gezileri düzenleyeceklerini söyleyen Serdar Murat Sarı yaptıkları basit doğa gezilerine bisiklet severleri davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X