Yapı Fuarını, 21 bin 300 kişi ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Yapı Fuarını, 21 bin 300 kişi ziyaret etti
Bu içerik 480 kez okundu.

Bu yıl 9-12 Mart tarihleri arasında ilki gerçekleştirilen ve yaklaşık 40 firmanın yer aldığı Milas Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nı 21 bin 300 kişinin ziyaret ettiği bildirildi …

İlçemizde 9-12 Mart tarihleri arasında bu yıl ilk defa Milas Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı düzenlendi. TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait Çırçır Fabrikası alanında düzenlenen Milas Yapı Fuarı’na Türkiye’nin dört bir yanından ve ilçemizden yaklaşık 40 firma katıldı.

Fuarda, bir binanın temel kazımından, mutfak ve banyo aksesuarlarına, çatı kaplamasından ev içi dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürün sergilenirken, birçok Milaslı firma da fuara katıldı.

12 Mart tarihine kadar ziyaretçilerine açık olan ve ilçemizde faaliyet gösteren Kırdağ İnşaat’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen yapı fuarında, aralarında ilçemizin tanınmış firmalarının da yeraldığı; Topuzlar, Bodrum Beton, Özkaya İnşaat, Turgay&Mutlu İnşaat, City Parke, Rüzgar Elektrik, Alp Cam Balkon, AGM Mühendislik, BCH İnşaat-Tadilat-Dekorasyon, Stropiyer, EgeÖzkar, Kaktüs Çiçekçilik, OMK İnşaat, Kabaklar, Doğan Başak, Drapelux By Hoca, Kerim Çetin Asansör, Çorbacıoğlu, Zeybekler, Öztürk Mobil Sprey Poliüretan İzolasyon ve Güven Su Arıtım gibi birçok işletme stant açtı.

 

Kaymakam Arslan’a

hediye …

Bu arada, Milaslı firma Alp Cam Balkon sahibi Cevdet Dilsiz tarafından Fuardaki stantları gezen Milas Kaymakamı Eren Arslan’a 3 boyutlu Atatürk tablosu hediye edildi. Kaymakam Arslan, Cevdet Dilsiz’e vermiş olduğu hediye için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X