Vali Çiçek, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileriyle buluştu

Oktay ÇAYIRLI -

Vali Çiçek, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileriyle buluştu
Bu içerik 539 kez okundu.

Muğla Valisi Amir Çiçek, Sebahattin Akyüz Fen Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi …

Muğla Valisi Amir Çiçek, önceki akşam, beraberinde Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve kurum müdürleri ile birlikte ilçemiz Aydınlıkevler mahallesindeki Sebahattin Akyüz Fen Lisesi’ni ziyaret etti.

‘Kariyer Günleri’ etkinliği kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Vali Çiçek, öğrencilerle akşam yemeği yedikten sonra söyleşi yaptı.

Öğrencilik yaşamı boyunca kendisinin de yurtlarda kaldığını, bugünlere gelmek için çok çalıştığını, öğrencilerin de çok çalışması gerektiğini belirten Vali Çiçek, “Geleceğin mimarları sizsiniz. Sizler ülkemizi kötü niyetli her türlü tehlikelerden ve hainlerden koruyacaksınız” dedi.

Vali Çiçek, Milas´ta Fen Lisesine bu yıl ikinci kez geldiğini, bu okulun yöneticilerini, öğretmenlerini ve öğrencilerini çok sevdiğini belirterek okul yönetiminin sadece akademik anlamda değil, sanatsal ve sportif alanlarda da iddialı olduğunu ve başarılar elde ettiğini bildiğini söyledi.

Daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayan Vali Çiçek, “Eğitim gibi kutsal bir görevde önemli rol alan Okul Müdürü Aynur Buran´a, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal´a ve Milas Kaymakamı Eren Arslan´a teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X