Milas - Beçin ve Fethiye - Göcek’te de başladı

ÖNDER Haber / Oktay ÇAYIRLI -

Milas - Beçin ve Fethiye - Göcek’te de başladı
Bu içerik 583 kez okundu.

Milas - Beçin ve Fethiye - Göcek güzergahlarındaki araçlar ulaşımda dönüşüme katılarak özel toplu taşıma hizmetine başladılar.

Ulaşımda Dönüşüme katılarak özel toplu taşıma hizmetine başlayan Milas-Beçin güzergahında hizmet veren S.S. 82 No’lu Beçin Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 07.00-22.00 saatleri arasında 47 sefer ile; Fethiye-Göcek güzergahında hizmet veren S.S. 108 No’lu Göcek Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ise 06.40-22.25 saatleri arasında 94 sefer ile kamu-özel işbirliği içerisinde taşımacılık faaliyetlerine başladılar.

Dönüşüme katılan kooperatifler, belirlenen 65 yaş üstü ve engelli vatandaşların ücretsiz olarak yararlandığı, engelli erişimine uygun, elektronik bilet ile kamera kayıt sistemli araçlar ile daha kaliteli ve güvenli bir şekilde güzergahlarında hizmet verecekler.

Konuyla ilgili olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Muğla ilindeki ulaşım hizmetlerini insan odaklı ve çevreye duyarlı olarak yerine getirmek üzere faaliyet alanı ile ilgili kaliteli, örnek ve güvenilir hizmet sunmayı amaç ediniyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızı yürüterek, vatandaşlarımıza kaliteli ve hak ettikleri hizmeti sunarken, esnaflarımıza da kazanç sağlamaya çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X