İbrahim Balkaş güven tazeledi

Oktay ÇAYIRLI -

İbrahim Balkaş güven tazeledi
Bu içerik 495 kez okundu.

S.S. Güllük Su Ürünleri Kooperatifi’nin, 26 Mart 2017 Pazar günü yapılan olağan genel kurul toplantısında İbrahim Balkaş yeniden başkan seçildi.

S.S.Güllük Su Ürünleri Kooperatifi Genel Kurulu, 69 Ortaktan 48’inin katılımıyla Milas Belediyesi Güllük Toplantı ve Düğün Salonu’nda 26 Mart Pazar günü yapıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşımızın okunmasıyla başlanan genel kurul, Divan heyetinin seçilmesiyle devam etti. Yapılan oylamada Sinan Erbey Divan Başkanlığına, Faruk Özkaya Divan Başkan Yardımcılığına, Hüseyin Akyol Divan katipliğine, Raşit Kurususıkı ise Oy Tasnifçiliğine seçildiler.

Divan heyetinin oluşturulmasından sonra Yönetim Kurulu tarafından  sırasıyla 2016 yılı Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunması ve görüşülmesi, Bilanço ve gelir gider cetvelinin okunması ve görüşülmesi, Denetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve görüşülmesi, Yönetim ve Denetim kurullarının ayrı ayrı ibra edilmesi, 2017 yılının tahmini bütçesinin okunup görüşülmesi, Dalyan avlak sahasının kiralanması, Balıkçı barınağı kiralanması konuları oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra geçilen Yönetim, Denetim ve Üst Birlik Temsilciliği seçimlerinde ise, Yönetim Kuruluna- İbrahim Balkaş, Hüseyin Yılmaz ve Sercan Çetin; Denetim Kuruluna- Baki Narlı, M.Ali Özdemir, Faruk Özkaya; Üst Birlik Temsilciliklerine ise Ramazan Özkaya, Raşit Kurusıkı ve Hasan Miral seçildiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X