Şampiyonluk Maçı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Şampiyonluk Maçı
Bu içerik 450 kez okundu.

İlçemizi Muğla U19 Ligi A Grubunda temsil eden iki takımın şampiyonluk mücadelesi bugün Milas Stadyumu’nda saat 15’de oynanacak…

24 Puanlı grup lider Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor lider takipçisi 22 puanlı Yeni Milasspor ile haftanın en önemli ve en zor maçı için taraftarlarının önüne çıkıyorlar.

U 19 liginin son hafta maçında sahadan galibiyetle ayrılacak takım hem U 19 Ligi A grubu şampiyonu olacak hem de Muğla temsilcisi olarak bölge karşılaşmalarına katılma hakkını elde edecek.

Antrenörlüğünü Alim Deligöz’ün yaptığı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor ile antrenörlüğünü Mustafa İçöz’ün yaptığı Yeni Milasspor U 19 futbol takımları arasındaki ligin son maçına taraftarların da büyük ilgisi bekleniyor.

 

Süper Amatörde

Yeni Milas deplasmanda

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden ve namağlup olarak şampiyonluk mücadelesinde lig liderliği koltuğunda oturan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor 2 Nisan Pazar günü deplasmanda Seydikemer Belediyespor’a konuk olurken lider takipçisi Gümüşlük Gençlikspor kendi sahasında Muğla Üniversitesini ağırlıyor.

 

Haftanın Maç Programı

Süper Amatör

Küme Ligi

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Seydikemer Belediyespor:

Yeni Milasspor:

 

Gümüşlük Gençlikspor:

Muğla Üniversitesi:

 

Menteşegücü:

Turgutreisspor:

 

Dalaman Belediyespor:

Marmaris Gençlikspor:

 

BAL Ligi Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Karpuzlu Belediyespor:

Yatağanspor:

 

Ortaca Belediyespor:

Aliağaspor:

 

Ödemişspor:

Didim Belediyespor:

 

Sarayköyspor:

Çine Madranspor:

UTAŞ Uşakspor:

Yeşilköyspor:

 

Sökespor:

Pamukkalespor:

 

2. Amatör Küme

Ligi Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Milas Erginspor:

Bodrum 1925:

 

Bodrum Yalı Gençlikspor:

Gündoğanspor:

 

Muğla Gençlerbirliği:

Milas Gençlikspor:

 

Ören Belediyespor:

Özpisispor:

 

Milas Dörtyol Gençlikspor:

M. Merkez Belediyespor:

 

U 19 Ligi Maçı

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Yeni Milasspor:

M. B. Beçin Gençlikspor:

 

U 16 Ligi Maçları

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Muğlaspor:

Turgutreisspor:

 

2 Nisan Pazar Saat 15.00

B.B.Bodrumspor:

Yeni Milasspor:

 

U 14 Ligi Maçları

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Gümüşlük Gençlikspor:

Bodrum 1925:

 

Bitez Gençlikspor:

B.B.Bodrumspor:

 

2. Lig Beyaz Grup Maçı

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Büyük Çekmece Tepecikspor:

Fethiyespor:

 

Üçüncü Lig Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

B.B.Bodrumspor:

Halide Edip Adıvar:

 

AF JET Afyonspor:

Muğlaspor:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X