Özel Milas Final Lisesi öğrencilerinden YGS başarısı

ÖNDER Haber / Oktay ÇAYIRLI -

Özel Milas Final Lisesi öğrencilerinden YGS başarısı
Bu içerik 1275 kez okundu.

Özel Milas Final Lisesi’nin Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) katılan öğrencilerinin Milas ikincisi, üçüncüsü, dördüncüsü, beşincisi, altıncısı, sekizincisi ve onuncusu olmayı başardığı, mezun olan öğrencilerden birininse TM öğrencileri arasında aldığı puanla Milas birincisi olduğu bildirildi …

2017 YGS sınav sonuçlarına göre Özel Milas Final Lisesi’nde öğrenim gören Egeberk Gençaslan Milas ikincisi, Erkan Bilici Milas üçüncüsü, Atakan Özsoy Milas dördüncüsü, İpek Kurt Milas beşincisi, Gökhan Aytar Milas altıncısı, Ege Olgun Yüksel Milas sekizincisi ve Ayşe Cansever Milas onuncusu oldular. Okul öğrencilerinden Ahmet Akbulut ise TM alanında Milas birincisi oldu.

Başarılı öğrenciler Final Temel Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşkun, Milas Final Lisesi Müdürü Cihat Cem, Milas Final Lisesi Kurum Temsilcileri Hişar Baluken ve Gülhan Tuğrul’un katılımıyla dün okul binasında düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Öğrencilerin başarısının kendilerini de çok mutlu ettiğini ifade eden Final Temel Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşkun, “Bu başarı çalışmayla geldi. YGS geride kaldı. Şimdi daha çok bilgiye dayalı bir sınava gireceksiniz. Daha düzel başarılar elde edeceğinize inanıyoruz. Ailelerinizi ve sizleri bir kez daha tebrik ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X