“Yine mi Bela?” 6, 7 ve 14 Nisan’da sahnelenecek

ÖNDER Haber / Oktay ÇAYIRLI -

“Yine mi Bela?” 6, 7 ve 14 Nisan’da sahnelenecek
Bu içerik 450 kez okundu.

Milas’ın yeni Tiyatro Topluluğu ‘Tiyatro Tozlu Sahne’, ilk oyunları olan “Yine Mi Bela?” ile tiyatroseverlerle 6 Nisan 2017 Perşembe günü buluşacak.

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.30’da başlayacak olan “Yine Mi Bela?”nın, 7 ve 14 Nisan 2017 Cuma günlerinde de yine sahneleneceği bildirildi.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım tarafından yazılan ve yönetilen “Yine Mi Bela?”da; Hasret Kurucan, Yankı Büyükkaraca, Elif Su Balcı, Kaan Ant Arıtepe, Gülsüm Çetinkaya, Emre Onur, Orhan Kıbrıslı ve Gürkan Şamlı rol alırken, oyunun Genel Koordinatörlüğünü Şebnem Yıldırım, Tasarımını İbrahim Soyuer, Asistanlıklarını ise Hilal Yiğit ve Gülsüm Çetinkaya üstlendi.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu, oyunu yazan ve yöneten Kenan Yıldırım, 6 Nisan 2017 Perşembe günü sahneye koyacakları “Yine Mi Bela?” oyununa tüm tiyatroseverleri davet ederek; “Henüz bir yılımızı doldurmadan bir komedi oyunla Milaslılarla buluşuyoruz. Yeni kurulduk ama biz mutlu ve kocaman bir aile olduk. Öğrencilerimle çok güzel bir enerji yakaladık. ‘Tiyatro, ben değil biz olmaktır’ anlayışı ile çok çalıştık ve oyunumuzu hazırladık. Yine Mi Bela? oyunu vodvil türünde yazılmış bir oyun olup, bir nevi hayatımızdaki kabullendiğimiz ya da kabullenemediğimiz durumları tiyatro diliyle eleştiriyor. Seyircilerimiz sadece bir oyunculuk performansı izlemeyecekler. Dansa da yer verdiğimiz oyunumuza Milaslı tüm tiyatroseverleri 6 Nisan 2017 Perşembe, 7 Nisan 2017 Cuma ve 14 Nisan 2017 Cuma günü saat 20.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sahneye koyacağımız Yine mi Bela? isimli oyunumuza davet ediyoruz. Oyunumuza gelen herkes küçük bedenlerde büyük yürekleri izleyecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X