Baran Aslan, hatıralarıyla yaşayacak…

Oktay ÇAYIRLI -

Baran Aslan, hatıralarıyla yaşayacak…
Bu içerik 385 kez okundu.

Genç yaşta trafik kazasında yaşamını yitiren Baran Aslan için, ailesi ve sevenleri tarafından hatıra ormanı oluşturuldu…

17 Ocak 2017 tarihinde Halilbey Bulvarı’nda kullandığı otomobil ile park halindeki tıra arkadan çarparak kaza geçiren ve yaşamını yitiren 21 yaşındaki Baran Arslan için Gökçeler Mahallesi Uyku Vadisi’nde Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Ağaç dikim etkinliği sırasında kısa bir konuşma yapan Baran Aslan’ın annesi Özlem Aslan, “Baran’ı bir şekilde yaşatmanın bence en güzel yolu. Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Burada toplanmanız ve böyle bir etkinliğe katılmanız beni çok duygulandırdı. Baran için böyle bir hatıra ormanın oluşmasında büyük emeği ve katkısı olan Uyku Vadisi işletmecisi Cüneyt Oflaz’a ve Milas Belediyesi adına bugün aramızda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat’a teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız” dedi.

Özlem Aslan’ın yaptığı konuşmanın ardından Baran Aslan’ın arkadaşları ve sevenleri tarafından hatıra ormanı olarak belirlenen alana fidanlar dikildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X