Rıdvan Milas’ın gururu oldu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Rıdvan Milas’ın gururu oldu
Bu içerik 788 kez okundu.

12 Mart’ta yapılan YGS sınavında 486 puan alarak Türkiye 135’incisi olan Rıdvan Tatlı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ailesi ile beraber ziyaret ederek başarısını paylaştı.

 Aydın Fen Lisesinde okuduğunu, elde ettiği başarısının sistemli çalışma, sınav süresini doğru kullanma ve stres yapmamaya bağlı olduğunu belirten Rıdvan Tatlı hedefinin Koç Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü okumak olduğunu söyledi.

Milas’a bağlı Selimiye mahallesinde ikamet eden çiftçilikle geçimini sağlayan Rıdvan Tatlı’nın babası Remzi Tatlı; “Oğlumun başarısından son derece mutluyum. Bu mutluluğu Başkanımız Muhammet Tokat ile paylaşmak adına kendisini ziyaret ettik. Oğlum çok çalışmasının karşılığını aldı. Bundan sonraki hayatının da hep başarılarla dolu olmasını dilerim” dedi

Kendisine yapılan ziyaretten ve elde edilen başarıdan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “Bu gün beni ziyaret etmeniz beni son derece mutlu etti. Bizleri gururlandıracak bir başarı. İlçemizden böyle bir kardeşimizin başarı elde etmiş olması hepimiz için gurur kaynağı. Beni ziyaret ederek bu başarıyı paylaşmaları benim için ayrı bir mutluluk. Bu ilçenin bir yöneticisi olarak Rıdvan kardeşimizin başarısı kendi çocuğumuz gibi bizi mutlu etti. Bu anlamda başarılarının artarak devam etmesini diliyor, hedeflediğin ne varsa bunlara en iyi şekilde ulaşmanı temenni ediyorum. Umuyorum ki önümüzdeki sınavlarda çıtayı daha da yükselterek hedeflediğin noktaya ulaşacaksın. Elde ettiğin başarıdan dolayı başta ailen olmak üzere seni yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Tokat son olarak; “Bu başarını bizimde gönlümüzden paylaştığımızı hissetmen ve bu başarının gururunu beraber taşımak ve önümüzdeki sınavlarda daha başarılı olmanı teşvik etmek adına sana küçük bir hediye takdim etmek istiyorum” diyerek Türkiye 135’incisi olan Rıdvan Tatlı’ya altın hediye etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ve Meclis üyesi Mehmet Ali Mekik’te hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X