Kıbrıs Gazileri Kıbrıs’a Gidiyor

ÖNDER Haber / Oktay ÇAYIRLI -

Kıbrıs Gazileri Kıbrıs’a Gidiyor
Bu içerik 477 kez okundu.

Muğla ikamet eden Kıbrıs Gazileri, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile 43 yıl aradan sonra Kıbrıs’a gitmek üzere yola çıktılar…

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi üyesi gazilerin talebi üzerine Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Muğla genelinde ikamet eden tüm gazileri kapsayan bir Kıbrıs gezisi düzenlendi. Geziye Milas’tan katılan 35 Kıbrıs Gazisi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından bugün sabah saatlerinde uğurlandı.

Böyle bir gezinin düzenlenmesinden çok mutlu olduklarını dile getiren Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.

Milas Belediyesi Ek Hizmet binası önünde bir araya gelen Milaslı gazileri uğurlayan Başkan Tokat; “43 yıl önce yine o topraklardaydınız. Bu gün sizi tekrar oraya uğurluyoruz, bu sizler için çok heyecan verici olmalı. Bu duyguları tekrar yaşamanıza vesile olduğumuz için bizlerde mutluyuz. Ben sizlere iyi yolculuklar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X