10 Nisan Pazartesi günü kutlanacak

Oktay ÇAYIRLI -

10 Nisan Pazartesi günü kutlanacak
Bu içerik 414 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla ilçemizde etkinlikler düzenlenecek … Etkinlikler öncesinde Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, ilçemizdeki basın mensuplarıyla kahvaltılı bir toplantı düzenleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi …

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü, 10 Nisan Pazartesi günü ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Saat 10’da Atatürk anıtına çelenk sunma töreniyle başlayacak olan etkinlikler kapsamında gün içinde Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkililerince Milas Kaymakamlık makamına ziyaret gerçekleştirilip öğlen saatlerinde ise Ulu Camii’nde mevlid okutulup lokma dağıtılacak.

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü makamında tebriklerin kabulü ve Şehit ailelerine ziyaretlerle etkinlikler sona erecek.

 

Gece gündüz huzur için çalışıyoruz

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, dün saat 10’da Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Lokali’nde basın mensuplarıyla kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Tomakin ve Emniyet Amirlerinin de katıldığı etkinlikte basın mensuplarıyla çalışmaları hakkında sohbet eden Emniyet Müdürü Ava, “Personel sayımız şu anda olması gerekenden az. Buna rağmen gece gündüz tüm ekiplerimizle ilçemize hizmet ediyor, vatandaşlarımızın huzur içinde yaşamasını sağlıyoruz” dedi.

 

Kan bağışı çalışması yapıldı

Etkinlikler kapsamında dün Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde Türk Kızılayı tarafından kan bağışı çalışması da yapıldı. Emniyet Müdürlüğü önünde oluşturulan bağış alanında hem vatandaşlar hem de Emniyet Müdürlüğü çalışanları kan bağışında bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X