Şampiyonluk Son Maça Kaldı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Şampiyonluk Son Maça Kaldı
Bu içerik 664 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren 2 takım son hafta lig karşılaşmasında son kez sahaya çıkıyorlar.

Şampiyonluğun en büyük adayı 49 puanlı namağlup lig lideri ilçemiz ekibi Yeni Milasspor 9 Nisan Pazar günü saat 15’te lig sonuncusu Menteşegücü ile Milas Stadyumunda karşılaşırken lider takipçisi 48 puanlı Gümüşlük Gençlikspor deplasmanda Dalyanspor ile oynuyor.

 

Yeni Milasspor

bir adım önde

1984 – 85 sezonunda Üçüncü Lig mücadelesine başlayan ve 2000’li yıllarda düştüğü Muğla Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk sevincini yaşayamayan Yeni Milasspor, Menteşegücü maçı sonrası taraftarlarıyla ilk kez şampiyonluk mutluluğunu yaşamak istiyor.

 

Mutlu sona bir maç kaldı

Muğla Süper Amatör Küme Liginin profesyonel takımı Yeni Milasspor, şehri, taraftarı, sporcuları, teknik yönetimi ile birlikte şampiyonluk özlemini dindirmek için son kez Milas Stadyumuna gelecek.

 

Şehir bayraklarla

süslendi

2016 - 2017 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde 19 maçtır bileği bükülmeyen ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor namağlup sürdürdüğü lig mücadelesini yine Menteşe galibiyeti ile tamamlayıp özlemini duyduğu şampiyonluk sevincini yaşamak istiyor.

Haftalardır aldığı başarılı sonuçlarla Milas taraftarlarını ve Milas’ı mutlu eden Yeni Milasspor’un şampiyonluğu Milas’ın her tarafına asılan Yeni Milasspor Bayrakları ile renkleniyor.

 

Haydi, Milas takımını son

maçında yalnız bırakma

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Ekibi ve Yeni Milasspor takımı amigosu Şeker, Milaslı tüm futbolseverleri taraflı tarafsız tüm spor izleyicilerini 9 Nisan Pazar günü Milas Stadyumu’nda yapılacak olan şampiyonluk karşılaşmasında tribünlere çağırarak son maçlarında sporcularımızı yalnız bırakmayalım çağrısında bulundular.

 

Haftanın Futbol

Karşılaşmaları Programı

Süper Amatör

Küme Ligi Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Yeni Milasspor:

Menteşegücü:

 

Dalyanspor:

Gümüşlük Gençlikspor:

 

Marmaris Gençlikspor:

Ortakent Yahşispor:

 

Muğla Üniversitesi:

Dalaman Belediyespor:

 

BAL Ligi Müsabakaları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Yeşilköyspor:

Ortaca Belediyespor:

Yatağanspor:

UTAŞ Uşakspor:

 

Aliağaspor:

Sarayköyspor:

 

Pamukkalespor:

Karpuzlu Belediyespor:

 

Çiğli Belediyespor:

Sökespor:

 

Çine Madranspor:

Ödemişspor:

 

2. Amatör Küme

Ligi Maçları

8 Nisan Cumartesi Saat 13.00

Milas Gençlikspor:

Dötyol Gençlikspor:

 

9 Nisan Pazar Saat 13.00

Menteşe M. Belediyespor:

Ören Belediyespor:

 

Beçin Gençlikspor:

Milas Erginspor:

 

Bodrum 1925:

Yalı Gençlikspor:

 

Özpisispor:

Muğla Gençlerbirliği:

 

U 16 Ligi Müsabakaları

8 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Yalı Gençlikspor:

Gündoğanspor:

 

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Turgutreisspor:

B.B.Bodrumspor:

 

U 14 Ligi Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Bodrum 1925:

Milasgücü:

 

B.B.Bodrumspor:

Gümüşlük Gençlikspor:

 

2. Lig Beyaz Grup Maçı

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Fethiyespor:

Zonguldak Kömürspor:

 

Üçüncü Lig Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Muğlaspor:

Sultanbeylispor:

 

Manisa Büyükşehirspor:

B.B.Bodrumspor:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X