Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci yılında Başkan Gürün’den kutlama

ÖNDER Haber / Oktay ÇAYIRLI -

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci yılında Başkan Gürün’den kutlama
Bu içerik 571 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172’nci yılı ve Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ülkemizde toplumsal huzur, vatandaşların can ve mal güvenliği için gece gündüz çalışan güvenlik birimlerinin zor bir vazifesi olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, asayiş, trafik ve daha birçok farklı birimleri ile polislerin vatandaşlarla her zaman iç içe olduğunu ve vatandaşların sevgisinden güç aldığını belirterek, “Toplumsal huzurumuz, birlik ve beraberliğimiz, bizlerin can ve mal güvenliği için vatanımızın her köşesinde mesai saati gözetmeden çalışan güvenlik güçlerimiz zor ve gurur duyacak bir vazife yerine getirmektedir. Tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum.

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, insan haklarına, hukukun üstünlüğüne dayalı, temelinde vatan, millet ve insan sevgisi bulunan bir anlayış içerisinde çalışmalarını yürüten Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yılında bütün polis teşkilatımızın Polis Haftası’nı kutluyor, Muğla Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Emniyet mensupları ve çalışanlarına Muğla’da adil, eşit ve güleryüzlü çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X