Yeni Milasspor – Yatağanspor Maçı 22 Nisan’da Muğla’da

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor – Yatağanspor Maçı 22 Nisan’da Muğla’da
Bu içerik 548 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde 32 yıllık hasrete son veren ilçemiz takımı namağlup olarak ligde şampiyon oldu.

2016 - 2017 futbol sezonunda Süper Amatör Küme Liginde son hafta maçında Milas Stadyumunda son rakibi Menteşegücü takımını 5 – 0’lık net bir sonuçla yenen ekibimiz en yakın takipçisi Gümüşlük Gençlikspor’un 1 puan önünde lider olarak şampiyonluğunu ilan etti.

 

BAL Ligine Yükselme Maçı

Rakip Yatağan Oldu

BAL Liginde mücadele eden ilimiz takımlarından Yatağanspor’un ligin son haftasında kendi sahasında UTAŞ Uşakspor’a yenilmesi sonucunda ilçemiz şampiyonu Yeni Milasspor’un da Muğla Play Off karşılaşmasında rakibi belli oldu.

Ortaca Belediyespor ile BAL Liginde sıralama mücadelesi veren Yatağanspor aldığı yenilgi ile rakibimiz oldu. Ortaca Belediyespor ise BAL Liginin son haftasında deplasmanda Yeşilköyspor’u yenerek BAL Liginde kaldı.

22 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan BAL Ligine yükselme maçında mücadele edecek olan Muğla Süper Amatör Küme Ligi Şampiyonu Yeni Milasspor ile BAL Ligi takımı Yatağanspor karşılaşmasından galip ayrılacak olan takım 2017 - 2018 sezonunda BAL Liginde mücadele etme hakkını kazanacak.

İlçemiz şampiyonu Yeni Milasspor’a gazetemiz olarak Muğla Play Off Maçında başarılar diliyoruz.

 

Haftanın Maç Sonuçları

Süper Amatör Küme Ligi

Yeni Milasspor: 5

Menteşegücü: 0

Dalyanspor: 1

Gümüşlük Gençlikspor: 6

 

Muğla Üniversitesi: 2

Dalaman Belediyespor: 3

 

Marmaris Gençlikspor: 3

Ortakent Yahşispor: 0

(Hükmen)

 

BAL Ligi Sonuçları

Yatağanspor: 1

UTAŞ Uşakspor: 2

 

Aliağaspor: 3

Sarayköyspor: 0

 

Pamukkalespor: 2

Karpuzluspor: 3

 

Çine Madranspor: 1

Ödemişspor: 2

 

2. Amatör Küme Ligi Maç Sonuçları

Beçin Gençlikspor: 13

Milas Erginspor: 0

 

Bodrum 1925: 0

Yalı Gençlikspor: 0

 

Menteşe Merkezspor: 3

Ören Belediyespor: 0

(Hükmen)

 

U 16 Ligi Maç Sonuçları

Yalı Gençlikspor: 1

Gündoğanspor: 4

 

Turgutreisspor: 0

B.B.Bodrumspor: 2

 

U 14 Ligi Maç Sonuçları

B.B.Bodrumspor: 3

Gümüşlük Gençlikspor: 2

 

2. Lig Beyaz Grup Maç Sonucu

Fethiyespor: 4

Zonguldak Kömürspor: 3

 

3. Ligi Maç Sonuçları

Manisa B.Belediyespor: 0

B.B.Bodrumspor: 2

 

Muğlaspor: 1

Sultanbeylispor: 2

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X