Referandum sonrası mesajları …

​ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Referandum sonrası mesajları …
Bu içerik 466 kez okundu.

16 Nisan Referandumuyla ilgili olarak dün itibariyle gazetemize, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve AKP İl Başkanı Kadem Mete’nin mesajları ulaştı.

Mesajlar şöyle …

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün

Vatandaşlık vazifesi için sandığa giden bütün hemşehrilerime, referandum boyunca vatandaşlarımızı bilgilendiren Demokrasi Çalışanlarına, Muğla’da sorunsuz bir seçim geçirmemizi sağlayan güvenlik kuvvetlerine teşekkür ediyor, referandum sonuçlarının ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

 

AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete

Teşekkürler Aziz Milletim. 16 Nisan günü milletçe sandıklara giderek anayasa değişikliğini oyladık. Her vatandaşımız kendi düşüncesine uygun olarak görüşünü ifade etti. Ne mutlu ki milletimizin kararı aydınlık ve güçlü bir Türkiye’den yana oldu. Yarınlara güvenle bakabildiğimiz, krizlerin olmadığı, güçlü bir yönetim ile idare edilen bir Türkiye hayaline milletimiz Evet dedi. İnanıyorum ki Türkiye artık ekonomisiyle, idaresiyle, sanayisiyle ve her şeyden önemlisi demokrasisiyle daha güçlü ve daha istikrarlı bir ülke olacak. Verilen bu karar yarınlarımızın daha güzel ve aydınlık olmasına vesile olacak.

Bugün bu tarihi karara imza atan aziz milletimize saygılarımı sunuyorum. Sandığa giderek demokrasinin gereğini yerine getiren her bir Muğlalı hemşerimize teşekkür ediyorum.

Verilen karar her ne olursa olsun; bugün huzur ve barış içerisinde geçen halk oylamasında hiçbir olumsuz durumun yaşanmamasından duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

Kampanya boyunca kapı kapı gezerek vatandaşlarımıza anayasa değişikliği hakkında bilgi veren teşkilat mensuplarımıza ve seçim süresince görev yapan tüm kamu görevlilerimize ve seçim sürecinde her türlü zorluğa rağmen milletimize haber ulaştırmaya çalışan tüm basın mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X