“Yıllık İşletme Cetveli bilgilerinizi Nisan sonuna kadar yenileyin”

​ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Yıllık İşletme Cetveli bilgilerinizi Nisan sonuna kadar yenileyin”
Bu içerik 326 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO), Sanayi Sicil Kaydı bulunan üyelerini, Nisan ayı sonuna kadar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının web sayfasına girerek İşletme Cetveli bilgilerini girmeleri konusunda uyardı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nden MİTSO’ya bildirilen “Yıllık İşletme Cetveli” konulu yazıya dayanarak yapılan uyarı açıklamasında, Sanayi Sicil Kaydı bulunan üyelerin daha sonra cezalı duruma düşmemeleri için 2016 yılına ait İşletme Cetveli Bilgilerini 2017 yılı Nisan ayı sonuna kadar Bakanlığın web sitesine girerek yenilemeleri gerektiği hatırlatıldı.

MİTSO Basın Bürosu tarafından gazetemize de iletilen açıklama şöyle:

Sanayi Sicil Kaydı bulunan üyelerimizin, firmaların dikkatine ...

Sanayi Sicil Kaydı bulunan firmaların 2016 yılı yıllık işletme cetvellerini 2017 yılının Nisan ayının sonuna kadar Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün www.sanayi.gov.tr web sayfasında 24 saat hizmet veren “e-hizmetler bölümü”nde yer alan “Sanayi Sicil Bilgi Sistemi”ne kullanıcı adı-şifre ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfada yer alan “Kayıtlı İşletmelerim” menüsü altında “Yıllık İşletme Cetvelleri” bölümünden Sanayi Sicil Belgesi numarası ile şirketini seçerek Yıllık İşletme Cetveli bilgilerini eksiksiz olarak girmeleri gerekmektedir.

6948 sayılı Sanayi Sicil Kanununun 9. Maddesine göre üyelerimizin idari para cezasına uğramamaları için üyelerimizin dikkatine sunarız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X