“Milas’ı tanıdıkça daha çok seviyorum”

​ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Milas’ı tanıdıkça daha çok seviyorum”
Bu içerik 508 kez okundu.

Bir süre önce Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Turgay Ava, Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) yönetiminin kendisine yapmış olduğu kutlama ziyaretinin ardından Oda yönetimine iade ziyaretinde bulundu.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas İlçe Emniyet Müdürü Ava, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Milas çok güzel bir yer. Herkesin yaşamak isteyeceği bir şehir. Ben de kısa sürede Milas’a alıştım ve sevdim. Milas’ı tanıdıkça daha çok seviyorum” dedi.

Özellikle Milas’ın tarihi bir şehir olmasının çok etkileyici olduğunu dile getiren Turgay Ava, “Milas’ın tarihi yerlerini gezmek, görmek istiyorum. Fakat bugüne kadar iş yoğunluğu nedeniyle buna fırsatım olmadı. Fakat ilk fırsatta Milas ve çevresindeki tarihi yerleri gezeceğim” dedi.

MİTSO’da Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hayati Çorbacı, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından konuk edilen İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, ziyaretinin anısına MİTSO yöneticilerine, üzerinde polis arması olan bir porselen tabak armağan etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X