“Sonucun ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”

​ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Sonucun ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”
Bu içerik 488 kez okundu.

CHP Menteşe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Gençoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Leyla Ersöz, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Tokat, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; 16 Nisan referandumunda Muğla genelinde başarılı bir çalışma ortaya koyduklarını ve alınan sonuçların sevindirici olduğunu belirterek, “Referandum süreci boyunca gençlerimiz ve kadınlarımızla başarılı bir çalışma yaptık. Milas’ta % 71 oranında hayır çıktı. Ancak tıpkı geçen seçimlerdeki gibi bir tablo oluştu. Yine aynı kesim evet diğer kesim de hayır dedi. Muğla genelinde alınan sonuçlara bakıldığında bizim açımızdan sevindirici bir durum oldu. Türkiye 2010 seçimlerinde olduğu gibi yine evet dedi ve kararını verdi. Umuyorum ki bu seçim ileriki zamanlarda kötü sonuçlar ortaya koymaz. Ben, çıkan sonucun ülkemize hayırlı olmasını diliyor, sizlere çalışmalarınız ve beni ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz’ün de katıldıkları ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X