Gençlik Haftası Voleybol ve Futsal Turnuvaları sürüyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Gençlik Haftası Voleybol ve Futsal Turnuvaları sürüyor
Bu içerik 390 kez okundu.

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ve Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Haftası Spor Etkinlikleri Liseler Grubu Futsal ve Voleybol karşılaşmaları sürüyor.

Futsal Turnuvasına 4 grupta 13 takım katılırken, Genç Kızlar Liseler Grubu Voleybol Turnuvasına 2 grupta 8 takım katıldı.

19 Mayıs Gençlik Haftası Spor Etkinliklerinde Milas’ta görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri hakem olarak görev yapıyorlar.

 

Futsal karşılaşmalarında Grup Maçları tamamlandı

A Grubu

1-Sağlık Meslek Lisesi, 2-Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 1, 3- Final Lisesi

B Grubu

1-Endüstri Meslek Lisesi, 2-Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, 3-Sınav Lisesi

C Grubu

1-Anadolu Lisesi, 2-Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 2, 3-Ticaret Meslek Lisesi 2

D Grubu

1-Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, 2-Cumhuriyet Anadolu Lisesi, 3-İmam Hatip Anadolu Lisesi, 4- Ticaret Meslek Lisesi 1

 

Grup maçları sonunda

Grup maçları sonrasında A grubunda Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (1) ve Final Lisesi, B grubunda Sebahattin Akyüz Fen Lisesi ve Sınav Lisesi, C grubunda Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (2), D grubunda ise Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi, gruplarında ilk iki sırayı alarak çeyrek final eleme maçları oynama hakkını elde ettiler.

 

Futsal Turnuvasında

bugün

Futsal Turnuvasında çeyrek finale yükselen 8 takım arasında yapılan karşılaşmalar sonrasında turnuvanın bugün Yarı Final ve Üçüncülük karşılaşması oynanacak. Turnuvanın şampiyonluk maçı 19 Mayıs Haftası programı kapsamında Milas Kapalı Spor Salonunda yapılacak.

 

Futsal maç sonuçları

Sağlık Meslek Lisesi: 3 - Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi (1): 7

Anadolu Lisesi: 10 - Atatürk Meslek Lisesi (2): 9

EML: 9 - Fen Lisesi:10

İmam Hatip Lisesi: 7 - Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 10

Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 7 - Ticaret Meslek (1): 7

Ticaret Meslek (2): 4 - Anadolu Lisesi: 11

Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 7 - İmam Hatip Lisesi: 2

Final Lisesi: 4 - Sağlık Meslek Lisesi: 4

EML: 7 - Sınav Lisesi: 7

Ticaret Meslek (2): 1 - Atatürk Mesleki Teknik Lisesi (2): 7

Sağlık Meslek Lisesi: 3 - Atatürk Mesleki Teknik Lisesi(1): 7

Final Lisesi: 4 - Atatürk Mesleki teknik Lisesi (1): 4

Fen Lisesi: 10 - Sınav Lisesi: 5

 

Voleybol maçları

devam ediyor

2 grupta 8 Lise kız takımının katıldığı Voleybol Turnuvası maçları ise, Dr. Mete Ersoy İlkyaz Spor Salonunda oynanmaya devam ediliyor.

 

Voleybol Turnuvası Grup maçlarında alınan sonuçlar

Sınav Lisesi: 0 - Sağlık Meslek Lisesi: 3

Ticaret Meslek Lisesi: 1 - Anadolu Lisesi: 3

İMİ Lisesi: 3 - Ticaret Meslek Lisesi: 1

Kız Meslek Lisesi: 1 - Sebahattin Akyüz Fen Lisesi: 3

Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 0 - Anadolu Lisesi: 3

Sebahattin Akyüz Fen Lisesi: 3 - Sağlık Meslek Lisesi: 0

 

Turnuvada oynanacak maçların programı

 

28 Nisan Cuma

Saat 11.00 / Ticaret Meslek Lisesi - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saat 13.00 / İMİ - Anadolu Lisesi

 

2 Mayıs Salı

Saat 11.00 / Kız Meslek Lisesi - Sağlık Meslek Lisesi

Saat 13.00 / Sınav Lisesi - Sebahttin Akyüz Fen Lisesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X