Kaymakam Arslan, Menteş Mahallesini ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Kaymakam Arslan, Menteş Mahallesini ziyaret etti
Bu içerik 426 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, mahalle ziyaretlerini Menteş Mahallesi ziyaretiyle sürdürdü.

Kaymakam Arslan’a mahalle ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Yazı İşleri Müdür Refik Koçi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ergün Kırova, Aydem İlçe Müessese Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdür Vekili Şener Keleş ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü temsilcisi eşlik etti.

Kurum yöneticileriyle gerçekleştirdiği ziyarette mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, daha sonra mahalle kahvesine geçip yurttaşlarla sohbet etti.

Muhtar Arıcı’dan mahalle hakkında bilgi alan Kaymakam Arslan, daha sonra mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. İlçe Tarım Müdürlüğünü ilgilendiren sorunların çözümü için İlçe Tarım Müdürü Eşref Arslan’a talimat veren Kaymakam Arslan, Aydem ve Telekom ile ilgili sorunların çözümü için konunun bizzat kendisinin takibinde olacağını söyledi.

Mahalle kahvesinde vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını dinledikten sonra Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş ve Uygulama Okulunu ziyaret eden Kaymakam Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Okul Müdürü ve öğretmenlerinden bilgi aldı. Daha sonra ise okulda eğitim gören öğrencilerin çalışmalarını atölyelerinde bizzat inceleyen Kaymakam Arslan yaptıkları çalışmalardan dolayı öğrenciler ve öğretmenlerine teşekkür etti. Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş ve Uygulama okuluna ziyareti sonrasında ise Menteş Mahallesinde ikamet eden Gazi, yaşlı ve bakıma muhtaç aileleri ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X