“Milas OSB’de çalışmalar planlandığı gibi gidiyor”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Milas OSB’de çalışmalar planlandığı gibi gidiyor”
Bu içerik 461 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Nisan ayı olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından okunan Mart ayı kati mizanı, oturuma katılan üyelerin oybirliğiyle, 155 bin 316 TL olarak kabul edildi.

MİTSO Basın Bürosundan edinilen bilgiye göre, oturumda gündem dışı söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, son bir aylık çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgilendirmede bulundu.

Reşit Özer, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya Milas’ta kültür turizminin geliştirilmesi için 20 maddelik öneri ve beklentilerden oluşan bir rapor sunduklarını, bu yıl 4’üncüsü yapılacak Milas Zeytin Hasat Şenliği için hazırlıklara başlandığını, Milas’a yeni bir fuar alanı kazandırmak için sürdürülen çalışmaları anlatıp Milas OSB’deki çalışmaların da planlandığı gibi devam ettiğini belirterek, “OSB’de çalışmalar artık karayolundan da görülebilir hale geldi. Çalışmalar planlandığı gibi gidiyor. Şimdilik bir aksama yok. Planda yapılması gereken bazı düzenlemeler vardı, onlar da yapıldı. Bu düzenlemeler sonucunda OSB’nin fabrika alanında kısmi bir artış da oldu. Kısa bir süre sonra OSB üyelerine arsalarını verebilecek duruma geleceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X