Hem başarı hem de tanıtım!

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Hem başarı hem de tanıtım!
Bu içerik 726 kez okundu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan Uluslararası Tenis Turnuvasına katılan Muğla Tenis Kulübü sporcuları başarılar elde ederken Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb de, Girne’de Muğla’nın gönüllü turizm elçisi oldu.

Girne Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen ve 8-9-10-12-16 yaş kategorilerinde 200’e yakın sporcunun katıldığı Uluslararası Tenis Turnuvasında Muğla Tenis Kulübü’nden Kuzey Günizi 12 Yaş Erkekler şampiyonu olurken, Asya Günizi 10 Yaş Kızlar ikincisi, Alp Sarı 9 Yaş Erkekler ikincisi oldu.

Turnuva sonunda düzenlenen ve KKTC Milletvekili Hasan Taçoy, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, KKTC Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip, Spor Dairesi Müdürü Hasan Taçoy’un katıldığı ödül töreninde Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb tarafından ilimiz Muğla’yı tanıtan çok sayıda broşür, cd ve tanıtım metaryali dağıtıldı.

Muğlalı tenisçilerin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren Heb, “Kıbrıs’a gelip tenis turnuvasına katılan, Muğla’yı farklı yaş gruplarında temsil ederek başarılı olan ve derece elde eden sporcularımıza ve onları destekleyen ailelerine, bizlerden katkılarını ve himayesini esirgemeyen Muğla Valisi Sayın Amir Çiçek’e, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’a, Milas Kaymakamı Eren Arslan’a, Milas İmi Koleji’ne teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Turnuvaya katılan tüm sporcuları ve antrenörlerimizi Muğla’ya davet ediyorum. Muğla’nın yıl boyunca spor yapmaya uygun bir iklimi var. Muğla’da bir yandan tatilinizi yaparken diğer yandan profesyonel tenis antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz, Bunun için altyapımız yeterli” dedi.

KKTC Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip, nazik daveti için Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb’e teşekkür ederek, “Muğla’ya daha önce gelmiş, çok güzel anılarla ayrılmıştık. Şimdi Seyhan başkanımızın daveti üzerine yeniden gelmeyi düşünüyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X