Özel bireylerden MİTSO’ya Teşekkür ziyareti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Özel bireylerden MİTSO’ya Teşekkür ziyareti
Bu içerik 466 kez okundu.

10 - 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Engelliler Haftası nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyın Merkezi Müdürü Sevim Seringen ile öğretmenler ve bir grup özel birey, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

MİTSO’nun özel konukları, MİTSO’nun bugüne dek kendilerine gösterdiği ilgi ve verdiği destek nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür ettiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, özel konuklar Reşit Özer’e, bir buket çiçek ve kendilerinin çektiği ve büyüterek çerçeveledikleri bir Bafa Gölü fotoğrafını armağan ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO’nun, Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve burada kalmakta olan özel bireylere desteğinin süreceğini belirterek, “MİTSO olarak Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ve burada kalmakta olanlara desteğimiz hep sürecektir. Her zaman kendileriyle ilgilenmeye gayret ediyoruz, ilgilenmeye de devam edeceğiz. Bizi ziyaretlerinden çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi ve konuklarının Engelliler Haftasını kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X