AKP’den MHP’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti …

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

AKP’den MHP’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti …
Bu içerik 604 kez okundu.

AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, göreve yeni seçilen Sinan Yılmaz başkanlığındaki MHP Milas İlçe Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Akyer; “Halk oylaması sonrasında gerçekleşen ilçe kongresinde siz ve arkadaşlarınız göreve geldiniz. Önümüzdeki süreçte iktidar partisinin temsilcileri olarak bizlere Milasımız için yapacağınız bir çalışmada düşen bir görev olursa, hiç tereddüt etmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı siyasi partiler olsak da ortak paydamız Milas’tır, Milas’a ve bu kentte yaşayan hemşehrilerimize hizmettir. Bu manada sizi ve şahsınızda seçilen tüm arkadaşlarınızı kutluyor, sizlere başarılar diliyoruz” derken,

MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ise ziyaret için teşekkür edip “Siyasi partilerin bir amaç değil, insanlara hizmet etme adına birer araç olduğuna inanan bir anlayıştayız. Dolayısıyla ülke menfaati veya yerelde ilçenin menfaati söz konusu olduğunda hiç tereddüt etmeden her düşünceden insanla yan yana gelir, el ele verir ve çalışırız. Yönetim kurulumuzda geçmiş yıllarda görev yapmış çok deneyimli arkadaşlarım bulunuyor. Onların bu deneyimini Milas için, Milaslılar için kullanacağından kimsenin kuşkusu olmasın” diyerek, yapılan ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan açıklamaların ardından ziyaret, karşılıklı sohbetle devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X