Konuk Öğretmen ve Öğrencilerden, Başkan Tokat’a ziyaret

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Konuk Öğretmen ve Öğrencilerden, Başkan Tokat’a ziyaret
Bu içerik 475 kez okundu.

1. Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği kapsamında Milas’a gelen Litvanya, Letonya, Makedonya gibi birçok yabancı ülkenin öğretmenleri ve öğrencileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Milas’ta olmaktan mutlu olduklarını belirten konuk öğretmen ve öğrenciler önümüzdeki yıllarda yapılacak etkinliklerde tekrar gelmek istediklerini belirterek, gösterilen yakın ilgi için Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.

Başkan Tokat ise konuklarına, kendisine yaptıkları ziyaret, festivale verdikleri destek ve kattıkları renk için teşekkür ederek, “Değişik ülkeler ve insanlarla tanışmak, oraların kültürünü öğrenmek, Milas olarak sevdiğimiz bir şey. Birbirimizi tanımak, kaynaşmak ve ülkelerimizin tanıtımlarını yapmak adına bu tür organizasyonlar son derece önemli. Umuyorum ki bu etkinlik önümüzdeki yıllarda da kapsamı genişleyerek devam edecektir. Bölgemizdeki potansiyeli tanıtmak adına güzel ve başarılı bir organizasyon oldu. Bizler, sizleri görmekten son derece mutlu olduk. Etkinliğe renk kattınız. Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda tekrar görüşmeyi diliyorum” dedi.

Ziyaret, öğretmenlerin Başkan Tokat’a ülkelerinden getirdikleri hediyeleri sunması ve çektirilen anı fotoğrafı ile tamamlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X