“Atatürk ve Gençlik” konferansı yapıldı

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

“Atatürk ve Gençlik” konferansı yapıldı
Bu içerik 415 kez okundu.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Atatürk ve Gençlik” isimli konferans başarılı bir şekilde yapıldı.

15 - 19 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Okutmanı Osman Köse’nin konuşmacı olarak katıldıkları “Atatürk ve Gençlik” başlıklı konferans yapıldı.

Milas Belediyesi Toplantı ve düğün salonunda yapılan etkinliğe; İlçe Jandarma Komutan Vekili Bahadır İyilikçi, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Ünal Dereli, Milas Meslek Yüksek Okulu’nda görevli eğitmenler ve çok sayıda öğrenci ile bazı siyasi partilerin temsilcileri katıldılar.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, konuşmasının başında birlik mesajları vererek; “Bir olmalıyız, güçlü ve diri olarak birlikte olmalıyız. Güçlü Türkiye ancak bu şeklide ortaya çıkaktır” dedi. Ünlüsoy konuşmasında Atatürk’ün gençlere ne kadar önem verdiğini ise “Cumhuriyeti gençliğe emanet etmesinden rahatlıkla anlaşılacağı”nı söyledi.

Bu konuşmanın ardından Milas MYO Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Okutmanı Osman Köse, “Atatürk ve Gençlik” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

Konuşmaların sonunda İlçe Jandarma Komutan Vekili Bahadır İyilikçi Prof. Dr. Muzaffer Demir’e, AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer de, Okutman Osman Köse’ye birer teşekkür belgesi sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X