Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan ‘İftar Buluşması’

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan ‘İftar Buluşması’
Bu içerik 353 kez okundu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından iftar buluşması düzenlendi.

Vakıf Başkanı Hayrettin Gönül ve arkadaşları tarafından verilen iftar yemeğine; MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, bazı ilçe yönetim kurulu üyeleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Firuzpaşa-Gazipaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay, basın mensupları ve kalabalık bir davetli topluluğu katılırken, yenilen iftar yemeğinin ardından Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Gönül, etkinlik sırasında yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür edip, yoksul ve dar gelirli ailelere yönelik olarak başlatılan yardım çağrısını hatırlatarak, “Bayramlar, İslâm Âlemi olarak sevinç yumağına dönüştüğümüz günlerdir. Kırgınlıkları, küskünlükleri bir tarafa bıraktığımız, uzak-yakın demeden sevdiklerimize koştuğumuz, yoksul ve dar gelirli insanlara el uzattığımız müstesna günlerdir. İşte bu nedenle bizler de ilçemizde, ulaşabildiğimiz yoksul insanlarımızı sevindirme, onlara bayramın sevincini yaşatma adına elimizden geldiğince yardımda bulunmak istiyoruz. Bu anlamda sizlerden de bu konuda bir şeyler yapmak isteyenlere çağrıda bulunuyoruz. Gelin hep birlikte, özellikle çocukları sevindirelim” dedi.

İftar buluşmasının sonunda Vakıf Başkanı Gönül tarafından, bugüne kadar vakfın etkinliklerinde görev alan gençlere teşekkür belgesi verilirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X