Gençlerden ‘Gençlik Konseri’

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

Gençlerden ‘Gençlik Konseri’
Bu içerik 414 kez okundu.

Milas Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Ali Çakır’ın hazırladığı ve tamamı kendi öğrencilerinden oluşan grupların sunduğu ‘Gençlik Konseri’ Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran gençlere keyifli bir akşam yaşattı.

Gecenin sunumunu üstelenen ve “Saygıdeğer Milas halkı, sevgili genç arkadaşlarım. Gençlik konserimize hepiniz hoş geldiniz” diyerek sunumuna başlayan Kardelen Özer, özellikle üst bölümdeki gençleri aşağıya davet ederek, gecenin keyifli bir şekilde yaşanmasını sağladı.

Müzik Öğretmeni Ali Çakır tarafından hazırlanan, bir bölümü bugün üniversite öğrencisi olan gençlerin kurduğu gruplar tarafından verilen konserde okunan şarkıların tamamı Türkçe Pop Müzik şarkısı olunca Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduranlar şarkılara hep birlikte eşlik ettiler.

Solistler Yasemin Merey ve Döndünoz Özen tarafından seslendirilen Barış Manço’nun ‘Gül Pembe’ adlı şarkısı ile başlayan konserde sahne alan ilk grup, ‘Grup Pastel’ olurken, ardından solist Yasemin Merey bir kez daha ‘Grup Gölge’yle sahneye çıktı.

‘Grup Liman’ ve ‘Grup Yakamoz’ geceyi hareketlendiren gruplar olurken, solistler Canan Ulaş ve Erhan Şahin, izleyenlerden büyük alkış aldılar.

‘Grup Durak’ ile birlikte sahne alan solist Burçin Atila ise gecenin yıldızı oldu. Birbirinden hareketli parçaları seslendiren Atila, Açık Hava Tiyatrosu’ndaki tüm gençleri sahnenin önüne indirmeyi başardı.

Solist olarak Gizem Çalışkan’ın sahne aldığı ‘Grup Bastet’in ardından gecenin son grubu olarak ‘Grup Kafalar’ sahne alarak, geceyi tamamladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X