Muğlaspor’dan haberler …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Muğlaspor’dan haberler …
Bu içerik 693 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan Muğlaspor Sıtkı Koçman Eğitim Tesislerinin ısınma ve sıcak su tesisatını kömürlü sistemden doğalgazlı sisteme dönüştürüyor.

Doğalgaz sistemi dönüştürme çalışmalarının devam ettiğini belirten Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, “Tesislerimizin ısınma ve sıcak su sistemlerini modern bir sisteme dönüştüren Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Değerli Başkanı Dr. Osman Gürün ve emeği geçen tüm Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Devam eden doğalgaz dönüştürme çalışmalarının kısa bir süre sonra tamamlanacağını ifade eden Külüp Başkanı Beyimoğlu, “Büyükşehir Belediyemiz her zaman olduğu gibi yeşil beyazlı kulübümüze desteklerini sürdürüyor. İlimizi yöneten sevgili başkanlarımızın destekleri ile kulüp binamızın ihtiyaçlarını gideriyoruz” dedi.

 

İç transferde Ender ve Osman ile sözleşme imzalandı

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Muğlaspor, iç transferde takımın geçtiğimiz yılda formasını terleten kanat oyuncusu Ender Acar ve defans oyuncusu Osman Bodur ile yeniden anlaşarak sözleşme imzaladı.

Ender Acar ve Osman Bodur, Muğlaspor’da kaldıkları için çok mutlu olduklarını söylediler.

Futbol şubenin transfer çalışmalarına büyük bir titizlik içinde devam ettiğini ve iç transferde iki önemli oyuncu ile yeniden anlaştığını ifade eden Muğlaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu, “Ender ve Osman kulübümüzde başarıyla forma giyen futbolcularımız. İki futbolcumuzla yeniden anlaştığımız için çok mutluyuz. Bu anlaşmanın hem futbolcularımıza hem de kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. Futbol şubemiz hem iç hem de dış transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Anlaşma sağlanan futbolcularımızı hem kamuoyuna hem de basına açıklıyoruz. Taraftarlarımız sabırlı olsunlar. Gelecek sezon için en iyi kadroyu kurma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X