‘Suni Çim’den vazgeçildi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Suni Çim’den vazgeçildi
Bu içerik 538 kez okundu.

30 yıldır Milas sporuna ve özellikle futbola hizmet eden Milas Şehir Stadyumunda 2017-2018 sezonu için çim ekme, zemin bakımı çalışmaları devam ediyor. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan zemin yenileme çalışmaları Temmuz ayında da devam edecek.

2016-2017 spor sezonu sonunda liglerin bitmesi ile başlayan zemin yenileme çalışmaları sonrasında Ekim ayı içinde başlayacak olan Muğla Amatör Küme Ligi maçlarına Milas Stadyumunun yetiştirilmesi için çalışılıyor. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan Milas Şehir Stadyumu çim saha zemin çalışmalarında saha içerisindeki bazı belirli alanlara yeni çimlerin ekilmesi ve gübreleme ile ilgili çalışmalarda devam ediyor.

Milas ‘Suni Çim’ bekliyor

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından 2016-2017 sezonu bitiminde yapılması düşünülen Milas Suni Çim Sahası ile ilgili çalışmaların ise Milas Kapalı Spor Salonun bu yaz yıkılarak yeniden yapılması ile ilgili planlama dolayısıyla 2017-2018 sezonuna veya daha sonraki sezonlara bırakıldığı açıklandı.

Her yıl 300-350 lig müsabakasının  yapıldığı Milas Şehir Stadyumunun suni çim saha haline dönüştürülememesi Suni Çim Saha beklentisinde olan Milas Spor Kulüplerini ve Milas halkında hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X