7 Temmuz Cuma günü başlayacak

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

7 Temmuz Cuma günü başlayacak
Bu içerik 608 kez okundu.

İşletmeciliğini Alican Doğan’ın yaptığı Güllük Halı Sahasında sezonun son Futbol Turnuvası 7 Temmuz Cuma günü başlayacak.

2 Grupta 17 takımın şampiyonluk mücadelesi yapacağı turnuvada karşılaşmalar her Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak.

Güllük Hermias Halı Saha Futbol Turnuvasına katılacak futbol takımlarının yöneticilerinin katıldığı maç grupları ve maç fikstürü kura çekimi, 30 Haziran Cuma Günü Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nde yapıldı.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Güllük Halı Saha İşletmecisi Alican Doğan, Milas Önder Gazetesi Spor Muhabiri Hüseyin Açar ve turnuvaya katılacak takımların temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda, turnuvanın grupları belli oldu. Grupların belli olmasından sonra turnuvanın maç takvimi de belirlenerek katılımcı takımların temsilcilerine duyuruldu.

Güllükspor Kulüp Başkanı Sinan Erbey, futbol antrenörlerinden Adil Kırtay ve eski futbolculardan Ahmet Tanyeli’nin turnuva komitesini oluşturdukları ‘Güllük Hermias Halı Saha Futbol Turnuvası’nın başlama seremonisi ve ilk iki maçın oynanacağı gün 7 Temmuz Çarşamba günü olarak belirlenerek turnuvaya katılacak takım temsilcileri ile turnuvayı izlemek isteyen futbolseverlere turnuva komitesi tarafından duyuruldu.

 

Turnuvaya Katılan Takımlar

A Grubu

1-Ekinambarı, 2-Güllük, 3- Güvercinlik Mahallesi, 4- Dörttepe Mahallesi, 5- Koru Mahallesi, 6-Deniz Konfeksiyon ve 7- Gül Halı Mobilya.

 

B Grubu

1-Gürçamlar, 2-Milas Çaltılık, 3-Layf Otel, 4-Akyol, 5-Milas Mutfak, 6- Kılıç ve 7-Doğan İnşaat.

 

Sezonun Son Yaz Turnuvası

İşletmeciliğini Alican Doğan’ın yaptığı Güllük Halı Sahasında 2016 - 2017 spor sezonunun son Yaz Halı Saha Futbol Turnuvasını izlemeye Milas ve Güllüklü tüm sporseverleri davet eden Turnuva Komitesi, turnuvaya katılan takımlara teşekkür ederek başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X