Asfalt kaplama çalışmaları sürdürülüyor

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Asfalt kaplama çalışmaları sürdürülüyor
Bu içerik 398 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, ilimiz genelinde asfalt kaplama, yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 2017 yılı asfalt kaplama programı dâhilinde, yetki ve sorumluluğunda bulunan yollarda çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler; Milas Akbük, Bozbük, Kazıklı, Gürçamlar (Aydın İl sınırı), Sekköy, Çamovalı, Çamköy, Yoğunoluk, Bayır, Akçayaka, Ortaköy, Çamlıyurt, Çakıralan mahallelerinde,

Yatağan Hacıbayramlar, Hacıveliler, Yeşilköy mahallelerinde,

Menteşe Akkaya yolunda,

Ula Şirinköy, Örnekköy, Esentepe, Yeşilçam, Turgut, Kavakçalı, Oyru, Arıcılar, Çakmak mahallelerinde, Köyceğiz Hamitköy Mahallesi ve Yuvarlakçay mevkiinde,

Datça Kızlan, Karaköy, Hızırşah ve Cumalı mahallelerindeki yollarda sathi asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı.

Konuyla ilgili olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “İlimiz genelinde daha güvenli ve konforlu yollar için ekipler özveriyle çalışıyor. 23 gün içinde 93 kilometre 1. ve 2. kat sathi asfalt kaplama çalışması tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi olarak Muğlamıza yakışır modern ve konforlu yollar için 2017 yılı asfalt kaplama programı dâhilinde il genelinde 752 kilometre asfalt kaplama çalışmasını tamamlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda da ekiplerimiz mesai saati gözetmeden Muğla’nın birçok noktasında yol bakım, onarım ve asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
dogan     0000-00-00 Yıllardır asfalt için bekledik, bozuk yollarda araclarimiz zarar gördü. Nihayet yapildi. Ancak, asfaltin geç dökülmesi yuzunden, önceden yapılan kaplama bozuldu ve üzerinde yer yer çukurlar oluştu. Bunlar duzeltilmeden asfalt dukulunce yeni asfaltin uzerinde cukurlar ortaya çıktı. Ozellikle, Egemar ve Bozbük mahallesi arasinda. Emek sarfediliyor, para harcaniyor, neden biraz dikkatli olmuyoruz. Genis ve guzel bir yol oldu, emegi geçenlere tesekkur eder, bu hataların giderilmesini umarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X