Fenerbahçe Kongre Üyesi Erdoğan Yalman Milas’taydı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Fenerbahçe Kongre Üyesi Erdoğan Yalman Milas’taydı
Bu içerik 589 kez okundu.

Milaslı Fenerbahçelilerin daveti üzerine Milas’a gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Erdoğan Yalman, 3 Eylül Pazar günü Havuzbaşı Resturant’ta Milaslı Fenerbahçelilerle buluşarak bayramlaştı.

Milaslı Fenerbahçelilerin coşkulu tezahüratları eşliğinde Havuzbaşı’na gelen Yalman, Milaslı Fenerbahçelileirin Kurban Bayramını kutlayarak sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “çok büyük bir aile” olduğunu vurgulayan Erdoğan Yalman, Milaslı Fenerbahçelilerin de bu ailenin güzel bir parçası olduğunu söyledi.

Milaslı Fenerbahçelilerin kendisine ve Fenerbahçe Spor Kulübüne gösterdikleri ilgiye teşekkür ettiğini de belirten Yalman, Kurban Bayramı vesilesiyle Milaslı Fenerbahçelilerle buluşma fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Milas Fenerbahçeliler Grubu Sözcüsü Hasan Tuzla ise, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Erdoğan Yalman’a, Milas’a gelerek Milaslı Fenerbahçelilerin arasında olduğu için teşekkür etti ve Milaslı Fenerbahçeliler olarak sezon sonunda en büyük arzularının, Fenerbahçe’nin şampiyonluk sevincini yaşaması ve yaşatması olduğunu söyledi.

Yapılan konuşmalar sonrasında Milaslı Fenerbahçelilerin Kurban Bayramını kutlayan Erdoğan Yalman, Milaslı Fenerbahçelilere veda ederken sezon sonunda şampiyon olacaklarını sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X