Milas Süt Birliği, ‘Et Market’ çalışması başlattı …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Milas Süt Birliği, ‘Et Market’ çalışması başlattı …
Bu içerik 1326 kez okundu.

Milas Süt Birliği tarafından, geçtiğimiz yıl Hacıilyas Mahallesi sınırları içerisinde üreticilere yönelik oluşturulan “Çiftlik Ekipmanları Mağazası”nın ardından ilçemize yeni bir hizmet alanı daha kazandırılması için girişim başlatıldı.

‘Et Marketi’ açılması amacıyla başlatılan girişimler kapsamında Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve Birlik Genel Müdürü Soner Güney, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Tokat’ı, Birliğin çalışmaları hakkında bilgilendiren Başkan Gezgin, “Milas ve üreticilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz yıl kaliteli çiftlik ürünlerini uygun fiyata süt üreticisi ile buluşturmak amacıyla Çiftlik Ekipmanları Mağazası açmıştık. Şimdi ise Milas halkına gıda alanında hizmet vermek istiyoruz. Üreticilerimize ait hayvanlardan elde edilmiş etlerin satışını Et Marketi açarak gerçekleştirmek istiyoruz. Market için yer arayışlarımızı sürdürürken Milas Belediyesi’ne ait Salı Pazarı’ndaki kapalı alan içerisindeki dükkanları da seçeneklerimiz arasına aldık” dedi.

“Yeni yatırım düşünceniz de çok güzel”

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Tokat, “Birlik olarak sadece Milas değil, Muğla için de önem arz eden bir sivil toplum örgütü haline geldiniz. Attığınız her adım, yaptığınız her çalışma yakından takip ediliyor, takdir ediliyor. Yeni yatırım düşünceniz de çok güzel. İnşallah uygun gördüğünüz yerlerde hizmetinizi gerçekleştirirsiniz. Sizin gibi ilçemize her alanda katkısı olan sivil toplum örgütlerine her zaman destek vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da vereceğiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X