Prof. Dr. Onur Bilgin toprağa verildi

A. Kemal KAŞKAR / Melih KAŞKAR -

Prof. Dr. Onur Bilgin toprağa verildi
Bu içerik 1933 kez okundu.

Milas’ın yetiştirdiği değerlerden birini daha 10 Ekim Salı günü toprağa verdik.

Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kürsüsü Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Onur Bilgin (73), bir süredir tedavi gördüğü İzmir’de 9 Ekim Pazartesi günü yaşamını yitirdi.

Cenazesi; 10 Ekim Salı günü, İzmir Alsancak Hocazade Camii’nde öğle namazı sonrası, sevenlerinden oluşan çok kalabalık bir topluluğun katılımıyla kılınan cenaze namazının ardından Milas’a getirilen Prof. Bilgin, halen kardeşi Gürnur Bilgin ve Eşi Dr. Ayşe Gülgün Bilgin’in oturmakta oldukları Çamlık Sokak’taki (Ahmet Taner Kışlalı Caddesi) ‘Baba Evi’nde okunan duayı müteakiben Milas Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Prof. Dr. Onur Bilgin; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Belediye Meclis Üyesi Şakir Özdemir, eski İl Genel Meclisi Üyelerinden Mustafa Tüfekçi’nin de aralarında olduğu, ailesi, yakınları ve sevenlerinden oluşan kalabalık bir topluluğun katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Başsağlığı

ÖNDER Gazetesi olarak; Prof. Dr. Onur Bilgin’in aramızdan ayrılması nedeniyle yaşanan büyük acıyı paylaşıyor, merhuma Allah’tan rahmet, Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine ve nihayetinde Milas’a başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Feyza köyman     0000-00-00 Yıllar sonra evlatlarımın doğumunu bana nasip eden onur beyin ölümünü şimdi öğrendim, Allah gani gani rahmet eylesin. Eşine ve evladına baş sağlığı diliyorum. Ölene kadar onu hiç unutmayacağım. Atam ve sılama baktıkça o muhterem insanı hep hatırlıyacağım. Nurlar içinde uyu.
Fatma Altınkaya     0000-00-00 Değerli doktorumun vefatını bu gün öğrendim duyduğum derin üzüntüyü tarif edemem Bana önce sağlığımı sonra bir evlat kazandıran doktoruma önce Allahtan rahmet yakınlarına ve değerli eşi İlgül hanıma sabırlar diliyorum Mekanı cennet olsun
Yeşim Demircan     0000-00-00 Değerli hocamızın vefatını bugün üzüntüyle öğrendim. Nur içinde yatsın.Canımız Doruğumuzu dünyaya getiren ve mücadelemizde heran yanımızda olan çok kıymetli doktorumuz, sizi hiçbir zaman unutmayacağız....
Gülay Kızılyalçın     0000-00-00 Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Cennet mekanı olsun. Allah rahmet eylesin.
Baki ÖNER     0000-00-00 Hepimizde yeri çoktur.Baba dostumuz,baba meslektaşımız hemşehrimiz Onur Abimizin. Allah geride kalanlarına sağlıklı ömürler versin.
ismailhakkı onat     2017-10-16 Memleket her ''her bakımdan'' güzel,soylu bir evladını kaybetti.Gençliğin adım adım,kafasının gücüyle,hekimlik camiasında,en üst mertebeye ulaşan bu aydınını unutmamasını örnek almasını dilerim.Ruhu şadolsun.
Füsun ünlü     0000-00-00 Allah rahmet eylesin. Ailenize sabır ve başsağlığı dilerim.
ÜMRAN Kardeş     0000-00-00 Allah rahmet eylesin nurlarda olsun
Vedat kara     0000-00-00 Mekanı cennet olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X