Bunalıma giren yurttaş, canına kıydı…

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Bunalıma giren yurttaş, canına kıydı…
Bu içerik 1996 kez okundu.

İlçemize bağlı Karacahisar Mahallesi’nde bir süredir ailevi nedenlerle bunalımda olan ve yakınlarına sürekli canına kıyacağını söyleyen Mustafa Soykan adlı yurttaş, evinin yakınlarındaki zeytinlik alanda intihar etti.

15 Ekim 2017 Pazar günü sabah saat 08.00 sularında meydana gelen olay, başta Soykan ailesi olmak üzere tüm mahalle sakinlerinde şok etkisi yaparken, talihsiz adamın cansız bedeni yakınları tarafından bulundu.

İlçemize bağlı Karacahisar Mahallesi’nde ikamet eden, bir süredir eşi ile ailevi sorunları olan ve yaklaşık üç aydır eşinden ve iki çocuğundan ayrı yaşayan Mustafa Soykan adlı yurttaş, yaşamış olduğu ailevi sorunların üstesinden gelemedi ve evinin yakınlarındaki bir zeytinlik alanda canına kıydı.

Edinilen bilgiye göre, eşiyle yaşadığı sorunları bir türlü çözemeyen ve içinde bulunduğu durumu sürekli akrabalarına anlatıp, intihar edeceğini söyleyen Mustafa Soykan, sonunda dediğini yaptı ve canına kıydı.

İkamet ettiği evinin yakınlarındaki Muharrem Güney adlı yurttaşa ait zeytinlik araziye sabah erken saatlerde giden ve ketenden yapılma iple kendini zeytin ağacına asan talihsiz adamın cansız bedeni bir süre sonra yakınları tarafından bulundu. Durumun haber verilmesi üzerine olay mahalline jandarma ve sağlık görevlileri sevk edildi. Sağlık görevlileri tarafından yapılan ilk muayenede hayatını kaybettiği anlaşılan Mustafa Soykan’ın cansız bedeni, 75. Yıl Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay ile ilgili başlatılan soruştura devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X