MİTSO’ya teşekkür ziyareti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO’ya teşekkür ziyareti
Bu içerik 327 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sevim Seringen ve Psikolog Betül İçtenal, MİTSO yöneticilerine, Rehabilitasyon Merkezi’ne bugüne dek verdikleri destekler nedeniyle teşekkür ettiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sevim Seringen, özellikle geçen yıl, MİTSO’nun özel bireylerin kendi başlarına ayakta durmaları için çok önem verdikleri bir proje olan ‘Ayrı Ev Projesi’ne verdiği destekten çok memnun kaldıklarını söyledi.

Yine geçen dönem MİTSO’da haftada bir gün, bir özel bireyin iş yaşamına uyumu konusunda çalışmalara katılmasının da çok önemli olduğunu belirten Seringen, aynı uygulamanın bu yıl da sürdürülmesini talep etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı ve Soner Çamlıbelen ile birlikte Rehabilitasyon Merkezi yöneticilerini konuk eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, gerek kurumsal olarak MİTSO’nun gerekse MİTSO yönetiminde görev alan yönetim kurulu ve meclis üyelerinin bireysel olarak her zaman rehabilitasyon merkezine yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtip merkezde kalmakta olan özel bireylerden birisinin haftada bir gün oda çalışmalarına katılması taleplerini kabul ederek, “Geçen yıl aramıza katılan Aslı, elinden geldiğince bizim çalışmalarımıza katılmıştı. Onun sosyal yaşama uyumu konusunda birazcık katkımız olabildiyse ne mutlu bize. Yine özel bir kardeşimize, bu yıl da haftanın bir günü yine böyle bir ortam sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bu konudaki teklifinizi memnuniyetle kabul ederiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X