Beçin Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Beçin Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor
Bu içerik 238 kez okundu.

Muğla Birinci Amatör Küme Futbol Liginde haftanın en zorlu karşılaşması, Milas Stadyumu’nda 5 Kasım Pazar günü Beçin Gençlikspor ile Menteşe Yerküpespor arasında oynanacak. Birinci Amatör Küme’de şampiyonluk hedefi bulunan ve Süper Amatör’e çıkmayı isteyen iki takım arasındaki karşılaşmanın başlama saati 14.00 olarak açıklandı.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, gazetemize yaptığı açıklamada, Milaslı tüm futbolseverleri Beçin Gençlikspor Futbol Takımına destek vermek için tribünlere davet ederek kendilerine moral vermelerini istedi.

Yeni Milasspor, Ortakent deplasmanında

Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde şampiyonluk hedefi olan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor, bugün saat 14.00’te, Bodrum Ortakent Yahşispor ile deplasmanda karşılaşıyor.

Süper Amatör Kümede Haftanın Maçları

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Ortakent Yahşispor - Yeni Milasspor

Karaovaspor - Dalyanspor

5 Kasım Pazar saat 14.00

Dalaman Belediyespor - Köyceğiz Belediyespor

Marmaris Gençlikspor - Göcek Belediyespor

Gümüşlük Gençlikspor - Turgutreisspor

Birinci Amatör Küme maçları

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Göltürkbüküspor - Bafa Belediye Zeytinspor

Konacıkspor - Güllük Belediyespor

5 Kasım Pazar saat 14.00

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor - Menteşeye Yerküpespor

BAL Ligi Maçları

5 Kasım Pazar Saat 14.00

Yatağanspor - Afyon Şuhutspor

Ödemişspor - Ortaca Belediyespor

Çalspor - Dikili Belediyespor

Afyon Sandıklıspor - Torbalıspor

Sökespor - Uşak Vefaspor

Denizli Kale Belediyespor - Kuşadası Gençlikspor

U16 Ligi Maçları

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Milas Gençlikspor -.Bodrumspor

Gündoğanspor - Milas Erginspor

5 Kasım Pazar saat 12.00

Milasgücü - Yeni Milasspor

U14 Ligi maçları

5 Kasım Pazar saat 14.00

Milas Gençlikspor - Yatağanspor

Gençlerbirliği - Muğla Saburhanespor

U12 Ligi maçı

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Milas Gençlikspor - Yatağanspor

2. Lig Futbol maçları

5 Kasım Pazar saat 13.30

B.B. Bodrumspor - Sivas Belediyespor

Niğde Belediyespor - Fethiyespor

3. Lig maçı

5 Kasım Pazar saat 13.00

Yeni Orduspor - Muğlaspor

Ege Bölgesi Masterler Futbol Ligi Maçları

5 Kasım Pazar saat 15.00

İzmir Aliağaspor - Milasspor

Didim Belediyespor - Bodrumspor

Turgutreisspor - Marmarisspor

Menemenspor - Manisaspor

Balçova Agamemnon - Foçaspor

Voleybol Ligleri maçları

2. Lig karşılaşması (Büyük Erkekler)

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Köyceğiz Belediyespor - Milas Belediyespor

Yıldızlar Grubu maçları (Kızlar)

4 Kasım Cumartesi saat 15.00

Milas Belediyespor - Özge Koleji (Milas Kapalı Spor Salonu)

Muğlaspor - Dörtyol Gençlikspor

Yıldızlar Grubu maçı (Erkekler)

Marmaris Beldibispor - Milas Belediyespor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X