Yeni Milas, Liderlik koltuğuna oturdu …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milas, Liderlik koltuğuna oturdu …
Bu içerik 249 kez okundu.

2017 - 2018 Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçen sezon yakaladığı şampiyonluğu bu yıl da yakalamak için yeni Teknik Sorumlusu Güray Ceylan ile lig maçlarının hazırlığını Milas Şehir Stadyumu’nda yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.

Antrenör Hüseyin Öztemiz ve Yardımcı Antrenör Selahattin Tireli nezaretinde 12 Kasım Pazar günü Milas Stadyumu’nda oynayacağı Gümüşlük Gençlikspor karşılaşmasına hazırlanan Yeni Milasspor’da sakat olan futbolcuların müsabakaya yetiştirilmesine çalışılıyor. 2017 - 2018 sezonu Muğla Süper Amatör Ligine deplasmanda oynadığı Köyceğiz Belediyespor maçından aldığı 1 - 1’lik beraberlik ve 1 puanla başlamıştı. Ligin ikinci haftasında Milas Şehir Stadyumu’nda Dalaman Belediyespor karşısında 5 - 1’lik galibiyet ve 3 puan alan Yeni Milasspor, geçen haftasonu da Bodrum Stadyumu’nda Ortakent Yahşispor’u 5 - 0 yenerek galibiyet serisini ikiye yükseltmişti.

Ligde aldı 1 beraberlik 2 galibiyetle 7 puan toplayan Yeni Milasspor en yakın rakibi Köyceğiz Belediyespor’un önünde averajla lig liderliği koltuğuna oturdu.

 

Hedef galibiyet ve 3 puan

12 Kasım Pazar Günü saat 14’te Milas Şehir Stadyumunda Gümüşlük Gençlikspor ile karşılaşacak olan Yeni Milasspor müsabakadan galibiyetle ayrılarak liderlik koltuğunda ki yerini korumak istiyor.

 

Haftanın programı

Süper Amatör Küme Futbol Ligi

11 Kasım Cumartesi saat 14.00

Dalyanspor - Muğla Üniversitesi

 

12 Kasım Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Gümüşlük Gençlikspor

Köyceğiz Belediyespor - Ortakent Yahşispor

Göcek Belediyespor - Karaovaspor

Turgutreisspor - Marmaris Gençlikspor

 

Birinci Amatör Küme Futbol Ligi maçları

11 Kasım Cumartesi saat 14.00

Güllük Belediyespor - Beçin Gençlikspor

 

12 Kasım Pazar saat 14.00

Menteşe Yerküpespor - Bodrum Göltürkbüküspor

Bodrum Yalı Gençlik - Konacıkspor

 

U16 Ligi maçları

11 Kasım Cumartesi saat 14.00

Yeni Milasspor - Gündoğanspor

B.B.Bodrumspor - Milasgücü

Menteşe Yerküpe - Milas Gençlikspor

 

U14 Ligi maçları

Saat 12.00 Milas Gençlikspor - Muğlaspor

Saat 14.00 Yatağanspor - Muğla Gençlerbirliği

 

U12 Ligi maçları

11 Kasım Cumartesi saat 12.45

Menteşe Yerküpe - Milas Gençlikspor

 

BAL Ligi maçları

12 Kasım Pazar saat 14.00

Ortaca Belediyespor - Bozdoğan Belediyespor

Sandıklıspor - Yatağanspor

 

İkinci Lig maçları

11 Kasım Cumartesi saat 13.30

Tuzlaspor - B.B. Bodrumspor

 

12 Kasım Pazar saat 13.30

Fethiyespor - Kırklarelispor

 

Üçüncü Lig maçı

11 Kasım Cumartesi saat 13.30

Muğlaspor - Van Büyükşehir Belediyespor

 

Masterler Futbol Ligi maçı

12 Kasım Pazar saat 14.00

Milasspor Masterler - İzmir Menemen Masterler

 

Voleybol maçları

Yıldız Kızlar karşılaşmaları

12 Kasım Pazar saat 15.00

Milas Belediyespor - Milas Dörtyol Gençlikspor

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X