‘Milas Gençlikspor Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’ yarın başlıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Milas Gençlikspor Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’ yarın başlıyor
Bu içerik 827 kez okundu.

 

İlçemizde her yıl geleneksel olarak yapılan ‘Milas Gençlikspor Kulübü Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda mücadele yarın başlıyor.

Milas Belediyesi Begonya Halı Sahasında, yarın (2 Aralık Cumartesi) ilk dört maçla başlayacak olan futbol turnuvasına 2 grupta 10 takım katılıyor.

A Grubunda; 1-DHMİ 2-Binbir Otomotiv Mersedes 3-Gümüşdoğa 4-Vergi Dairesi 5-BTA ve B Grubunda;1-Kaymakamlık 2-HMK 3-Anadolu Emlak 4-Milas Belediyesi 5- Esnaf Odaları Futbol Takımları yer alıyor. Turnuvanın grup maçları sonrasında gruplarında ilk dört sırayı alacak 8 takım, çeyrek final maçları için bir kez daha sahaya çıkacaklar.

Turnuvada ilk dört sırayı alacak takımlara, en iyi kaleciye, gol kralına ve en centilmen futbol takımına ödül verilecek. Turnuvanın hakemliklerini Spor Muhabirimiz Hüseyin Açar ve eski futbol hakemlerinden Murtaza Panay yapacaklardır.

Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, turnuva ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her yıl yaptığımız, Milas’ta kurumlar arasında dayanışmayı, paylaşmayı ve sevgiyi sağlama adına düzenlenen turnuvamıza bu yıl kurum takımlarımızın katılımının az olması kulübümüzün tüm yöneticilerini üzdü, ancak bizler geleneksel hale getirdiğimiz bu turnuvayı yapmakta kararlıyız. Bu nedenle sayımız ne olursa olsun turnuvamıza katılan diğer takımlarımıza olan saygımızdan bu yılki turnuvamızı yine yapacağız. Hafta sonu 4 maçla başlatacağımız halı saha futbol turnuvamıza katılan 10 takımımızın yöneticilerine ve sporcularına kulübümüz adına çok teşekkür ediyorum. Milaslı tüm futbolseverleri, turnuvamızın karşılaşmalarını izlemeye davet ediyorum.

Ayrıca, geçen sene ilk kez düzenlediğimiz ‘Milas Mahalleleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’ için Mahalle Muhtarlarımızdan büyük talep aldık. Bu turnuvamız başladıktan sonra mahalle turnuvamızın da duyurusunu yapacağız. Umut ediyorum ki turnuvamıza katılan tüm takımların ortak çabası ile bu yıl ki futbol turnuvamız en güzel şekilde geçecektir.”

 

2 Aralık Cumartesi maç programı

Saat 17.00 / Milas Kaymakamlığı - Esnaf Odaları

Saat 18.00 / Anadolu Emlak - HMK

Saat 19.00 / Binbir Otomotiv Mersedes - Vergi Dairesi

Saat 20.00 / Gümüşdoğa - DHMİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X